Інфраструктура

Київський р-н

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
388010 5180307

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови Київського району, Харків

всі об'єктів

Нюанси проживання

Київський район Харкова — один з найстаріших адміністративних округів міста. В його межах знаходяться 15 парків і скверів, а також великий гідропарк, а загальна площа рекреаційної зони досягла позначки в 504 га. Цей розвинений центральний округ отримав найбільшу площу в Харкові і межує з 2 великими районами: Шевченківським і Московським. Він також славиться помітним впливом не тільки на культуру Харкова, але і всієї Слобожанщини. У його межах розташовано 70% міських пам'яток історичної та культурної спадщини, а великою популярністю користуються археологічні об'єкти: курганні мігранти і поселення Скіфського періоду.

ЖК Київського району Харкова можна зустріти в 4 основних класах: економ, комфорт, бізнес і еліт. В адміністративному окрузі переважно реалізується 5-поверхова забудова, а ціни на новобудови залежать від рівня розвитку транспортного сполучення навколо.

Інфраструктура

Київський район Харкова отримав розвинену торговельну мережу: його жителям доступно більше 1000 торгових підприємств. На території працюють більше 40 супермаркетів і 8 ринків. Жителі даного адміністративного округу можуть відвідати близько 300 різних ресторанів і затишних кав'ярень. Велику популярність мають два великих ТРЦ: Караван і Дафі.

Безліч житлових комплексів Київського району Харкова будуються недалеко від красивих зелених зон зі свіжим і чистим повітрям, серед яких особливу увагу заслуговують наступні:

  • Молодіжний парк

  • Журавлівський гідропарк

  • Ліс на Салтівці

У цьому районі Харкова знаходиться достатня кількість навчальних закладів. Для сімей з дітьми різного віку хорошою новиною стане наявність близько 30 шкіл, а також не менше 25 дитячих садків. Вищі навчальні заклади також широко представлені, а одним з найбільш яскравих їх представників є аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського.

Варто виділити гідний рівень забезпечення населення медичними установами різної спрямованості. Міська рада виділяє достатньо коштів на утримання і розвиток Київського району Харкова і, особливо, центральної його частини. Для сімейного відпочинку відмінним варіантом стане пікнік в екопарку Фельдмана, який знаходиться всього в декількох кілометрах від північної частини району. В його межах також працюють 6 театрів.

Транспортна розв'язка

Великий відсоток новобудов Київського району Харкова зводиться в безпосередній близькості від станцій метро, ​​розташованих в цьому районі: Пушкінська, Київська, Академіка Барабашова, Академіка Павлова, Студентська, Героїв Праці та Архітектора Бекетова. Це забезпечує швидке переміщення жителів по місту і дозволяє знизити навантаження з наземного громадського транспорту. Стан внутрішньоквартальних автомобільних доріг в окрузі залежить від їх віддаленості від центру, а основними магістралями в ньому служать вул. Сумська і Білгородське шосе. Комфортне переміщення жителів гарантують численні трамваї, тролейбуси і маршрутні таксі.

Ціни на житло

Первинний ринок нерухомості переважно представлений квартирами комфорт класу, набагато рідше можна купити квартиру бізнес і еліт класів. За вартістю житла цей район Харкова займає 2-у позицію з усіх 9 адміністративних округів міста. Найбільшу кількість відгуків можна знайти про таких забудовників, які активно працюють на будівельному ринку Харкова останні 5 років:

Нагадаємо, що на нашому сайті є зручний фільтр, який дозволить швидко підібрати найбільш відповідний вашим вимогам комплекс. У фільтрі можна вказати наступні параметри: присутність паркінгу, технологію будівництва, клас житла, стан квартири, наявність закритої території та інші характеристики.

✅ Локація Київський р-н
✅ Кількість об'єктів у продажу 14
✅ Мінімальна ціна за м² від 19 000 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 73 137 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом