Трест Житлобуд-1

Заснований в 1947 році

Об'єкти в Харкові 12

Oб'єкти:12 ЖК на сайті

Будується:27 будинків будується в 10 ЖК

Регіони діяльності: Харків

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

від 6 до 12 міс.

1

від 1 до 2 років

2

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Трест Житлобуд-1

Трест «Житлобуд-1»: Обличча Харкова.

Опис

Компанія «Трест Житлобуд-1» була заснована в 1947 році («Харківжитлобуд»). Основним завданням для молодої компанії було відновлення руйнувань, завданих запеклими боями під час Великої вітчизняної війни. Успішно впоравшись із завданнями відновлення архітектурної краси та значимості післявоєнного Харкова, компанія заслугувала звання кращої будівельної компанії регіону і отримала риси сучасної будівельної компанії (1964 г.).

Відповідаючи сучасним викликам економіки, компанія невпинно продовжує зростання і розвиток. З метою реалізації проектів в максимально короткі терміни і актуального ціноутворення на свої об'єкти, успішно розвиваються «допоміжні» напрямки бізнесу компанії. До них відносяться: виробництва пінопласту, пластикових вікон, бетону і тротуарної плитки, дизайн і ремонт квартир. Це дозволяє компанії «Трест Житлобуд-1» впевнено займати лідируючу позицію у будівельній галузі регіону.

Діяльність

Жителі Харкова вже не можуть уявити собі своє місто без архітектурних творінь компанії «Житлобуд-1», які прикрашають місто і створюють його самобутність. Основні з них:

  • корпус Гіпроводхоза;

  • архітектурний корпус Харківського сільськогосподарського інституту;

  • школа в Введенці;

  • кінотеатр «Салют» на 1100 місць;

  • будинок Харківського театру опери та балету;

  • колоннада парку ім. М. Горького;

  • школи, лікарні та поліклініки, дитячі садки, будинки культури, універсами і котельні.

Це лише невеликий перелік об'єктів, створених Трест «Житлобуд-1». За свою довгу історію існування, компанією було побудовано і введено в експлуатацію більшість об'єктів житлового та нежитлового фонду міста.

Актуальність створення комфортного, сучасного і функціонального житла - стала основним завданням діяльності компанії в сучасній історії. За недавній час (починаючи з 2010 р) компанією були створені і введені в експлуатацію комфортні будинки і житлові комплекси, наповнені продуманою інфраструктурою, які створюють комфорт для мешканців Харкова. Основні з них: ЖК преміум класу «Острів», ЖК «Олексіївський», ЖК «Молодіжне містечко», ЖК «Лайнер», ЖК «Времена года» та інші.

Соціальні проєкти

З найперших днів існування, компанія брала на себе величезну соціальну відповідальність з відновлення та створення нових об'єктів соціального призначення. Харків'яни вдячні за унікальні міські об'єкти, які багато десятиліть радують мешканців і гостей міста. Компанія не зупиняється на досягнутому. Крім створення об'єктів житлового фонду, продовжує брати участь в реалізації соціальних проектів для Харкова.

У 2015 році Трест «Житлобуд-1» було завершено будівництво та передано в дар місту Храм на честь Святих Дружин-Мироносиць.

Новини Трест Житлобуд-1

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом