ЖК Технопарк

Харків
Новий ЖК

Консультація юриста

Замовити

Рейтинг ЖК

Рейтинг
У цього ЖК поки немає рейтингу

6 ЖК на сайті

Заснований в 2019 році

Стадія будівництва

ЖК Технопарк

в проекті

немає даних

невідомо

Параметри

Стадія буд-ва

в проекті

Клас ЖК

бізнес

Головні відмінності проекту та вартість квартир у ньому

Житловий комплекс Технопарк – не просто проект бізнес-класу, а справжнє креативне ком'юніті. Будівництвом цієї новобудови займається компанія Turkish Development Ukraine, для якої це далеко не перший проект в Україні.

Найважливіша перевага ЖК Технопарк – наявність прихованого від сторонніх очей внутрішнього парку для мешканців. Його присутність створює додатковий затишок для мешканців, а також забезпечує якісний відпочинок у дворі свого будинку з нетворкінгом. Забудовник постарався максимально полегшити повсякденні турботи: до послуг мешканців доступна пральня та хімчистка. Додатково на території ЖК є власний дитячий садок. А корисним бонусом є регулярне прибирання території.

Близькість до станції метрополітену, район та розвинена внутрішня інфраструктура

Житловий комплекс Технопарк розташований неподалік метро Центральний ринок. Так як новобудова знаходиться практично в самому центрі Харкова, це забезпечило для мешканців наявність максимально розвиненої інфраструктури поблизу.

На закритому дворі без автомобілів забудовник розмістив багату внутрішню інфраструктуру. Увечері жителі зможуть насолоджуватися виставами, арт-показами, ресторанами зі смачною кухнею, а також власною зоною барбекю.

В ЖК Технопарк є різноманітні планування житла, дізнатися про наявність яких ви зможете у відділі продажу ЖК, розташованому за адресою: вул. Кацарська, 34. Щоб отримати більшу інформацію про цей комплекс, ознайомтеся з його рейтингом у картці, а також експертним аналізом документів. Нагадаємо, що на нашому сайті регулярно оновлюються:

  • Хід будівництва та фото

  • Дані про розстрочку та кредит

  • Ціни, за якими можна купити квартиру

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом