Строй Сіті Development Group

Заснований в 2010 році

Об'єкти в Харкові 11

Об'єкти в Києві 2

Oб'єкти:13 ЖК на сайті

Будується:27 будинків будується в 12 ЖК

Регіони діяльності: Харків Київ

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

більше 2 років

1

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Строй Сіті Development Group

Компанія Строй Сіті Development: ексклюзивність і комфорт

Компанія Строй Сіті Девелопмент працює на ринку нерухомості більше 10 років. За цей час компанія зарекомендувала себе як надійний творець комплексів преміум-класу, а також девелопер, який займається реалізацією різнопланових проектів. Серед завершених об'єктів можна знайти не тільки малоповерхові будинки, а й багатофункціональні комплекси, зведені з використанням екологічно чистих будівельних матеріалів. Компанія вже давно не новачок на ринку новобудов, тому веде свою діяльність в 2 містах України: Харкові та Києві.

Головна відмінність житлових комплексів від компанії Строй Сіті Development полягає в особливому архітектурному підході до кожного проекту: забудовник застосовує прогресивні технології будівництва і формує продуману внутрішню інфраструктуру. Варто виділити і оригінальну філософію девелопера, яка включає принцип 3К: концептуальність, комфорт і красу.

Діяльність

Компанія Строй Сіті Development займається будівництвом 19 будинків в 10 ЖК (станом на липень 2021 року). На особливу увагу заслуговують готові і введені в експлуатацію проекти в Харкові, а також об'єкти, що будуються в Києві:

  • ЖК Віденський будинок (Харків),

  • ЖК Голосіївська Долина (Київ),

  • ЖК Парковий квартал (Харків),

  • ЖК IT-Парк Manufactura (Харків),

  • ЖК CRYSTAL RESIDENCE (Київ).

У всіх своїх проектах комфорт, бізнес і преміум-класів девелопер пропонує квартири з поліпшеними плануваннями житла. Компанія надає всю необхідну будівельну документацію та дозволи для ведення робіт, а також відрізняється відносно невеликим середнім часом зведення об'єкта — 28 місяців. Завдяки таким перевагам, компанія заслужено може вважатися одним з найнадійніших забудовників України.

Компанія цінує кожного клієнта, тому пропонує не тільки комфортне житло, а й вигідні умови покупки. Для даних цілей спеціально розроблена програма безвідсоткової розстрочки. Висока якість проектів від Строй Сіті Девелопмент підтверджується відповідними сертифікатами: премією «Business Olimp Awards» (2019 рік) і премією «Фаворити Харкова» (2020 рік).

Новини Строй Сіті Development Group

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом