Житлобуд-2

Заснований в 1943 році

Oб'єкти:8 ЖК на сайті

Будується:17 будинків будується в 4 ЖК

Регіони діяльності: Харків

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

до 6 міс.

1

від 6 до 12 міс.

1

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Житлобуд-2

ТДВ «Житлобуд-2»: Якісне житло - справа честі.

Опис

Діяльність будівельної компанії «Житлобуд-2» почалася в 1943 році. Як і для багатьох будівельних компаній того часу, основним завданням діяльності стало – проведення будівельних робіт по відновленню міста після боїв Великої вітчизняної війни. Багато з відновлених і заново відбудований об'єктів стали візитною карткою Харкова. Ось тільки деякі з них:

  • архітектурний ансамбль теперішньої площі Свободи (будівля облдержадміністрації, інститут «ПромбудНДІпроект», інститут «Гипрококс», Палац дитячої та юнацької творчості);

  • кіноконцертний зал «Україна»;

  • готель «Національ»;

  • комплекс багатоповерхових будинків по вул. 23 Серпня (перші багатоповерхові будівлі в Харкові).

З самого моменту організації, компанія стала найбільшою будівельною компанією, яка спеціалізується на будівництві житлових будинків та інших соціальних об'єктів.

Діяльність

У своїх проектах компанія використовує новітні технології будівництва та успішно практикує систему будівництва повного циклу. Компанія є найдосвідченішим «гравцем» будівельного ринку Харкова і займає передові позиції в здійсненні високотехнологічних процесів будівництва житлових будинків. Також, компанія демонструє найвищі темпи будівництва в Харкові (новий багатоквартирний будинок зводиться за 1,5-2 роки).

Більше 70 років компанія лідирує на ринку будівництва нового житла в Харкові. Одними з об'єктів, що прикрасили місто за останні роки є: ЖК «Садовий», ЖК «Павловський квартал», ЖК «Журавлівська Слобода», ЖК «Кристал» та інші.

Компанія має власні розробки та патенти, використання яких, дає можливість клієнтам отримувати найтепліше, надійне і екологічне житло в Харкові.

Компанія є складовою частиною будівельної корпорації «Укрбуд», має нагороди і визнання клієнтів, які в повній мірі оцінили комфорт житлових будинків і розвинену актуальну інфраструктуру.

Соціальна відповідальність

Представники власників Компанії «Житлобуд-2» є засновниками Асоціації «Регіональне будівництво», що об'єднує будівельні організації Харкова і Харківської області. Це дало можливість отримання довіри клієнтів і поваги партнерів. Будівництво якісного житла для компанії «Житлобуд-2» - це справа честі для команди професіоналів, з яких складається її колектив.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом