Локація

Московський р-н

популярні локації

Київ Одеса Львів Дніпро м. Ірпінь

Ціна за об'єкт

грн usd

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

За замовчуванням

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови Московського району, Харків

всі об'єктів

Особливості проживання

Московський район Харкова заснований у 1937 році і розташований в східній частині міста. Населення району складає більше 300 тисяч чоловік, що робить його одним з найбільш густонаселених житлових масивів Харкова. Він характеризується досить сприятливою екологічною обстановкою: приблизно 20% площі району покрито зеленими насадженнями. Тим людям, які планують купити квартиру в одному з ЖК Московського району Харкова, доступний великий вибір житла: це пов'язано з наявністю безлічі перспективних майданчиків для будівництва. В цьому окрузі також є своє містечко — Салтівка, яке є найбільшим спальним житловим масивом в Україні.

Інфраструктура

У Московському районі Харкова непогано розвинена соціально-побутова інфраструктура. Система освіти представлена ​​усіма видами навчальних закладів, що є вагомою перевагою округу. На його території в достатній кількості представлені ВНЗ і є більше 30 загальноосвітніх шкіл. Сім'ї з маленькими дітьми зможуть швидко знайти потрібний дитячий садок, адже більшість з них знаходяться поруч з житловими комплексами Московського району Харкова. Це пов'язано з великою концентрацією цих дошкільних навчальних закладів і рівномірним їх розподілом по всій території.

Адміністративний округ отримав добре розвинену сферу торгівлі: на його території працюють 14 торгових майданчиків та ринків, а також понад 20 супермаркетів. Для шопінгу відмінно підходять 3 великих ТРЦ:

  • Україна

  • Компас

  • Французький бульвар

В межах даного житлового масиву працюють 9 медичних установ, що дозволяє забезпечити для населення медичне обслуговування різної спрямованості. Найбільш популярним місцем для сімейного відпочинку вважається парк Перемоги, на якісно облаштованій території якого знаходяться цікаві атракціони і колесо огляду. До рекреаційних зон району також відносять озеро Кірова і парк Пам'яті.

Варто підкреслити, що багато новобудови Московського району Харкова відрізняються непогано розвиненою власною інфраструктурою. Біля ЖК забудовники розміщують ігрові та спортивні майданчики, а також зони для прогулянок і відпочинку на свіжому повітрі. Часто перші поверхи новобудов віддаються під комерцію: кафе, магазини, ресторани, салони краси, аптеки та інші важливі для комфортного проживання об'єкти інфраструктури.

Транспортна розв'язка

Московський район Харкова може похвалитися максимально розвиненою транспортною розв'язкою. Крім великої кількості наземного транспорту, в цьому окрузі є 4 станції метрополітену, які дозволяють уникнути затор і заощадити час:

Цей житловий масив є самостійною частиною міста, поруч з якою знаходиться велика транспортна артерія — Окружна дорога.

Ціни на житло

Будівництво новобудов в Московському районі Харкова активно ведеться в бюджетному сегменті. Це дає можливість забудовникам встановити комфортну для покупців ціну квадратного метра. Реалізовані проекти часто мають зручні та просторі двори, а біля них, як правило, розміщується достатня кількість гуртків, клубів та місць для щоденних занять спортом: басейнів, футбольних полів і тенісних кортів.

Хочемо нагадати, що на нашому сайті ви можете купити квартиру в надійному ЖК. Безпечну угоду гарантує наявність експертного аналізу документів комплексу, а також його рейтингу, який формується на основі 5 критеріїв: енергоефективності, вертикального транспорту, паркування, локації і документів. Відгуки про ЖК і забудовників Харкова можна знайти у вільному доступі в інтернеті.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни у Московському районі, Харкова?

У Московському районі, Харкова широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від 27284 грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У Московському районі, Харкова на даний момент 11 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У Московському районі, Харкова на даний момент є в продажу: Квартири.