Київміськбуд

Заснований в 1955 році

Об'єкти в Києві 50

Об'єкти в Одесі 1

Об'єкти в Тарасівці 1

Об'єкти в Бучі 1

Oб'єкти:53 ЖК на сайті

Будується:103 будинки будується в 27 ЖК

Регіони діяльності: Київ Одеса с. Тарасівка м. Буча

Партнерство: УКРБУД BudCapital Perfect Group bUd development ZZBK1 Group IB Alliance РІЕЛ

Переноси будівництва

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Київміськбуд

Головна будівельна компанія Києва була заснована в 1955 році. Метою її створення було одне з найбільш актуальних питань того часу - збільшення обсягів житлового та цивільного будівництва в столиці України, впровадження індустріальних методів будівництва житлових будинків. Вже в перші 10 років розвитку, компанія показала вражаючий результат - обсяги будівництва зросли майже в 30 разів. Це істотно поліпшило умови життя киян.

Важко уявити столицю України без рукотворних шедеврів архітектури, які роблять Київ впізнаваним серед світових столиць: меморіальний комплекс Великої Вітчизняної війни, створення АСК телебачення, університети, готелі «Козацький», «Славутич», «Київ», «Либідь», «Спорт», «Хрещатик» і багато інших архітектурних прикрас Києва.

Одними з недавніх предметів гордості компанії є реконструкція спорткомплексу Олімпійський, який став головною прикрасою фіналу чемпіонату Європи з футболу EURO 2012. Комплекс відвідали понад 350 тисяч уболівальників з понад 20 країн світу.

Також, реконструкція Палацу культури «Україна», Національної філармонії, створення сучасних транспортних вузлів і розв'язок, площ і вулиць Києва, дали можливість компанії створювати об'єкти, що відповідають актуальним викликам столиці.

У сучасній історії створення функціональних об'єктів архітектури, компанія «Київміськбуд» має значний рекорд - будівництво Південного залізничного вокзалу, всього за 158 днів.

Діяльність

За 65 років роботи компанією було реалізовано безліч проектів, що дозволили зробити Київ сучасним і зручним для проживання киян:

  • понад 45 мільйонів квадратних метрів житла;

  • понад 600 дитячих дошкільних закладів;

  • понад 300 загальноосвітніх шкіл;

  • понад 200 комплексів охорони здоров'я;

  • понад 1000 будинків торгового і побутового обслуговування;

  • понад 1000 будівель виробничого призначення;

  • багато кінотеатрів, бібліотек, навчальних корпусів, науково-дослідних інститутів, університетів.

Все це дало можливість компанії сформувати виробничі і соціальні основи для створення сучасного ринку житла.

ПрАТ «ХК« Київміськбуд »- один з лідерів будівельної галузі України. Найбільший оператор ринку нерухомості, який орієнтований на запит від громадян із середнім рівнем доходів.

Компанія продовжує створювати функціональні і сучасні об'єкти в Києві і зацікавлена ​​в забезпеченні максимальної доступності своєї продукції широкому колу споживачів.

Новини Київміськбуд

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом