Citex Development

Заснований в 2018 році

Oб'єкти:7 ЖК на сайті

Будується:19 будинків будується в 4 ЖК

Регіони діяльності: Київ Одеса

Партнерство: Perfect Group Saga Development

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

від 1 до 2 років

1

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Citex Development

Компанія Citex Development: досвід та унікальна нерухомість формату City Excitement

Сітекс Девелопмент — відомий девелопер, на рахунку якого 6 реалізованих проектів. Загалом за 4 роки своєї діяльності компанія встигла побудувати близько 66 тис. квадратних метрів комерційної площі, а також понад 1 мільйон квадратних метрів житлової площі.

У своїх проектах забудовник Citex Development дотримується актуальних тенденцій: швидкості, інноваційності та глобальності. Всі функціональні елементи житлових будівель та благоустрою продумані до дрібниць, що дозволяє створювати по-справжньому якісні об'єкти нерухомості. Регіони діяльності компанії — Київ та Одеса.

Проекти

Компанія Сітекс Девелопмент реалізує житлові комплекси класів комфорт+ та бізнес. У 90% випадків це великі новобудови, висотою понад 20 поверхів. Під час будівництва девелопер використовує якісні будматеріали: мінеральну вату, червону цеглу, а також ефективні звукоізоляційні компоненти. Достатньо уваги приділяє дизайну будівель. Варто відзначити, що багато ЖК забудовник зводить у партнерстві з компанією Perfect Group.

Популярні проекти від Citex Development:

Компанія дає можливість купити квартиру у розстрочку, пропонуючи вигідні умови. З новинами, партнерами та цінами квадратного метра можна ознайомитись на офіційному сайті девелопера.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом