ЖК вул. Балківська, 55

Одеса Приморський р-н

вул. Балківська, 55

Новий ЖК

Консультація юриста

Замовити

Рейтинг ЖК

Парковка

перевіряємо

Ліфти

перевіряємо

Енергоефективність

Одеса , Приморський р-н

Побудувати маршрут

вул. Балківська 55

Чорне море

6 хв 22 хв

Ринок «Привоз»

8 хв 29 хв

Соборна площа

5 хв 28 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

ЖК вул. Балківська, 55 ЖК вул. Балківська, 55

в проекті

немає даних

невідомо

Параметри

Стадія буд-ва

в проекті

Кількість квартир

158

Поверховість

12

Паркінг

надземний

Загальна інформація, рейтинг ЖК і вартість квартир

Житловий комплекс вул. Балківська, 55 — оригінальний проект, зведений у Приморському районі Одеси. В основу комплексу закладено лише один 12-поверховий будинок, розрахований на 158 квартир. Вагомим плюсом даного проекту є наявність в ньому надземного паркінгу, який знімає навантаження з гостьових паркомісць. Варто відзначити, що ЖК вул. Балківська, 55 зведений біля двох гучних автомобільних доріг, але такий недолік компенсується мінімальною відстанню до зеленої зони з декількома озерами і безліччю місць для проведення дозвілля.

Інфраструктура і відстань до Чорного моря

Житловий комплекс вул. Балківська, 55 зведений приблизно в 2 кілометрах від центру міста. Всього за кілька хвилин пішого ходу його жителі зможуть дійти до невеликої рекреаційної зони — парку Дюківський сад. Він відмінно підходить для пробіжок і неспішних прогулянок на свіжому повітрі. У безпосередній близькості від ЖК можна зустріти такі об'єкти зовнішньої інфраструктури:

  • Супермаркети

  • Університет Одеська морська академія

  • Відділення пошти

  • Державний дитячий садок

  • Приватну школу

  • Ринок

У 3 кілометрах від ЖК знаходиться набережна Чорного моря, на дорогу до якої жителі витратять 6 хвилин на автомобілі і 20 хвилин на громадському транспорті.

Щоб перевірити всі документи ЖК вул. Балківська, 55, рекомендуємо скористатися послугою Консультація юриста. Отримати більш детальну інформацію про проект допоможе картка ЖК, у якій вказані терміни введення комплексу в експлуатацію, адреса об'єкта, як просувається хід будівництва, доступні планування житла, умови розстрочки, ціни квадратного метра і реальні фото будинку. Перед тим, як купити квартиру, почитайте відгуки про забудовника в інтернеті та отримаєте розгорнуту інформацію про проект у співробітників відділу продажу ЖК.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом