ЖК вул. Воскресенська, 7

Київ Дніпровський р-н

вул. Воскресенська, 7

Консультація юриста

Замовити

Рейтинг ЖК

Парковка

перевіряємо

Ліфти

перевіряємо

Енергоефективність

перевіряємо

Забудовник: Інтегралбуд

2 ЖК на сайті

Київ , Дніпровський р-н

Побудувати маршрут

вул. Воскресенська 7

Лівобережна

16 хв 20 хв

Дарниця

13 хв 17 хв

Чернігівська

13 хв 25 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

ЖК вул. Воскресенська, 7 ЖК вул. Воскресенська, 7

в проекті

немає даних

невідомо

Параметри

Стадія буд-ва

в проекті

Поверховість

13

Будинків

1

Кількість апартаментів

61

Забудовник, ціни та локація

Житловий комплекс вул. Воскресенська, 7 — невеликий проект, що складається з одного 13-поверхового будинку. Його реалізацією займається популярна компанія Інтергал-Буд, заснована у 2003 році. Знаходиться ЖК вул. Воскресенська, 7 у Дніпровському районі Києва.

Інфраструктура та транспорт

Новобудова отримала вдале місце розташування. Біля ЖК добре розвинена інфраструктура, а приблизно за 350 метрів від нього знаходиться парк Перемога. На його території є кілька ресторанів та дитячих майданчиків, а також озеро. Ця локація відмінно підходить для бігу та активного відпочинку.

Варто зазначити, що за 800 метрів від житлового комплексу вул. Воскресенська, 7 розташувалися такі важливі об'єкти інфраструктури:

  • Супермаркет

  • Винний магазин

  • Салон краси

  • Ветеринарна клініка

  • Відділення пошти

  • Барбершоп

Приємною новиною для сімей з дітьми стане близькість до державного та приватного дитячих садків. Дійти до них мешканці зможуть за 5 хвилин. Єдиний недолік такого розташування комплексу — мінімальна відстань до шумної ​​автомобільної дороги на бульварі Перова.

Найближча від ЖК вул. Воскресенська, 7 станція метрополітену — Дарниця. Дійти до неї мешканці зможуть приблизно за 25 хвилин. На автомобілі шлях займе 7-10 хвилин.

Щоб дізнатися дані про хід будівництва, вартість квартир, умови розстрочки, а також доступні планування житла, перейдіть на офіційний сайт забудовника. Співробітники відділу продажу ЖК, розташованого за адресою вул. Воскресенська, 7, нададуть реальні фото будинків на різних етапах їхнього зведення, а також акції, за якими можна вигідно купити квартиру.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом