Ковальська

Заснований в 2002 році

Oб'єкти:8 ЖК на сайті

Будується:7 будинків будується в 5 ЖК

Регіони діяльності: Київ

Партнерство: Житлоінвестбуд-УКБ St Sophia Homes KDD Engineering

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

від 1 до 2 років

1

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Ковальська

БК «Ковальська Нерухомість»: демократична вартість об'єктів.

Опис

БК «Ковальська» - відомий столичний бренд, представлений на ринку нерухомості України з 2002 року. Компанія входить в будівельно-промислову групу «Ковальська», яка заслогувала репутацію надійного забудовника. У будівництві кожного зі своїх об'єктів нерухомості компанія дотримується основного принципу діяльності - інноваційний підхід в управлінні процесом будівництва на всіх його етапах. Отриманий за 15 років досвід відбився у значному результаті діяльності - більше 25 успішно реалізованих об'єктів житлового призначення.

Структура компанії і грамотно організовані бізнес-процеси дозволяють досягати очікуваних результатів і реалізовувати повний комплекс робіт при будівництві об'єктів житлової та комерційної нерухомості. Завдяки присутності в структурі компанії спеціалізованих підприємств, компанією виконується повний цикл робіт в якості генпідрядника і забудовника, що гарантує здачу готових об'єктів в чітко заплановані терміни.

Діяльність

Успішна діяльність на будівельному ринку України зумовлена ​​також двома основними факторами:

  • наявність у складі компанії досвідченого проектувальника (компанія «Ковальська-Проект»), що якісно реалізує роботи по розробці архітектурних рішень при проектуванні об'єктів житлової та комерційної нерухомості;

  • наявність у складі компанії керуючого сервісного підприємства (компанія «Ковальська-Житлосервіс»), що забезпечує якісне функціонування інфраструктури житлового фонду, утримання територій загального користування та надаючи інші необхідні сервіси.

Цифри говорять самі за себе:

  • близько 8,5 тис. квартир введено в експлуатацію,

  • загальна площа реалізованих об'єктів склала понад 650 тис. кв.м.

Деякі з об'єктів БК «Ковальська»:

  • ЖК «ДИНАСТІЯ» (Київ),

  • ЖК GARDEN CITY RESIDENCE (Київ),

  • ЖК «ПАРКОВА ВЕЖА» (Київ),

  • ЖК «ЗЕЛЕНИЙ ОСТРІВ» (Київ).

При продажу квартир в нових будинках і комплексах Києва, компанія дотримується принципу «демократичної вартості», що, безсумнівно, збільшує число вдячних клієнтів і робить житло в столиці доступним.

Новини Ковальська

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом