UDP

Заснований в 2002 році

Oб'єкти:8 ЖК на сайті

Будується:17 будинків будується в 4 ЖК

Регіони діяльності: Київ Одеса Львів

Партнерство: City One Development К.А.Н. Девелопмент Міськжитлобуд Футура хата A Development

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

від 6 до 12 міс.

1

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис UDP

БК UDP: комфортна архітектура Києва.

Опис

Будівельна компанія UDP - київська девелоперська компанія, яка почала свою діяльність в 2002 році. Основним напрямком діяльності компанії є проектування та будівництво житлової і комерційної нерухомості. У своїх проектах компанія співпрацює з провідними архітектурними компаніями, впроваджує інновації управління процесом будівництва та інноваційні методи будівництва об'єктів нерухомості. Компанія успішно впроваджує світовий досвід розвитку мегаполісів в Україні.

Основними перевагами об'єктів компанії, що зводяться, є:

  • комфорт,

  • сучасність,

  • безпека.

Компанія є компанією повного циклу. Професійний колектив компанії забезпечує якісне управління всім циклом будівництва будь-якого рівня складності - від створення проекту до передачі готового об'єкта нерухомості в експлуатацію. Об'єкти компанії відповідають найвищим вимогам енергоефективності та міжнародним стандартам екологічності матеріалів, використовуваних в будівництві.

Крім об'єктів житлової нерухомості, компанія має багатий досвід створення об'єктів комерційної нерухомості (ТРЦ, інноваційні парки та інші).

Діяльність

За роки успішної діяльності на будівельному ринку Києва будівельна компанія UDP реалізувала більше 20 проектів будівництва об'єктів житлового та комерційного призначення різних класів комфортності і рівнів складності. Сумарно загальна площа всіх реалізованих об'єктів нерухомості становить понад 3 млн. кв. м якісної нерухомості, відповідної запитам суспільства і світовим вимогам високого рівня комфорту. Деякі з реалізованих проектів компанії:

  • ЖК «Новопечерські Липки» (Київ),

  • ЖК «Бульвар Фонтанів» (Київ),

  • ЖК RiverStone (Київ),

  • ЖК Smart Plaza Obolon (Київ),

  • ТРЦ Ocean Plaza (Київ).

Компанія дбає про своїх клієнтів. Крім неординарних рішень в питаннях проектування і архітектури своїх об'єктів, компанія розробляє спеціальні програми фінансування і акції, що дозволяють клієнтам втілити мрію про новий комфортномий дім в реальність. Це забезпечило компанії статус надійного забудовника столиці.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом