К.А.Н. Девелопмент

Заснований в 2001 році

Oб'єкти:7 ЖК на сайті

Будується:28 будинків будується в 5 ЖК

Регіони діяльності: Київ

Партнерство: UDP

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

від 6 до 12 міс.

1

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис К.А.Н. Девелопмент

ДК KAN Development: творець нового Києва.

Опис

Девелоперська компанія KAN Development розпочала свою діяльність у 2001 році в м. Київ. За роки розвитку професійної діяльності компанія перетворилася в одного з ключових гравців будівельного ринку України. На даному етапі компанією разом з партнерами реалізується одночасно більше 15 проектів.

До складу компанії входить група підприємств-партнерів, що реалізують проекти будівництва нерухомості будь-якого класу і рівня складності. Статус надійного і якісного забудовника столиці підтримує значний штат фахівців різного рівня. Це дозволяє компанії здійснювати широкий спектр робіт в рамках реалізації власних сміливих проектів (підрозділи інженерного і експлуатаційного супроводу проектів; фінансовий, комерційний і юридичний департаменти; архітектори, дизайнери).

Накопичений системний досвід в реалізації проектів будь-якого рівня дозволяє фахівцям компанії сміливо приступати до нових ексклюзивних проектів, покликаним нести комфорт і дивувати своєю неординарною архітектурою і привабливістю. Фахівцями компанії здійснюється повний пакет послуг девелопера на ринку нерухомості України: створення ексклюзивних концепцій, актуального проектування об'єктів, будівництво і введення в експлуатацію з подальшим обслуговуванням бізнес-центрів, торгово-розважальних центрів, комерційних об'єктів (багаторівневі паркінги та інші), житлових комплексів.

Діяльність

Одним з основних напрямків діяльності компанії є створення житлових комплексів з найвищим рівнем комфорту для їх жителів. Компанія створює ексклюзивну і впізнавану архітектуру кожного з об'єктів будівництва житлової нерухомості, максимальний рівень комфорту для проживання (зони відпочинку і спорту, дитячі зони, гімназії, дитячі садки, дворові багаторівневі паркінги). Також компанія дбає про розвинену інфраструктуру своїх об'єктів (компанії соціальних експлуатаційних послуг, магазини і супермаркети, кафе і ресторани, ветеринарні клініки тощо).

Кожен новий житловий комплекс будівельної компанії KAN Development можна сміливо назвати міні-містом, в якому є все для комфортного і щасливого життя українських сімей. Найвищий рівень комфорту, відповідний актуальним запитам власників - норма для творців нових житлових комплексів. Деякі з реалізованих проектів компанії:

  • ЖК «КОМФОРТ ТАУН»,

  • ЖК CENTRAL PARK,

  • ЖК TETRIS HALL,

  • ТРЦ OCEAN PLAZA.

Кожен з об'єктів компанії викликає інтерес у мешканців і гостей міста. Ексклюзивність та сміливість реалізованих проектів компанії KAN Development були високо відзначені вітчизняними і міжнародними експертами. Багато з реалізованих об'єктів компанії були удостоєні престижних галузевих премій, а сама компанія не раз ставала володарем престижного звання «Кращий девелопер України».

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом