Фундамент

Заснований в 1961 році

Oб'єкти:6 ЖК на сайті

Будується:3 будинки будується в 2 ЖК

Регіони діяльності: Київ

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

від 6 до 12 міс.

1

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Фундамент

БГ «ФУНДАМЕНТ»: новий Київ.

Опис

Будівельна група «ФУНДАМЕНТ» була заснована в 1943 р. в м. Київ. Основним завданням на той момент для молодої будівельної компанії стало відновлення зруйнованого Києва. Титанічні зусилля працівників компанії дозволили в найкоротші терміни відновити цілі райони і вулиці столиці, в тому числі і серце столиці - вул. Хрещатик. За десятиліття представленості компанії на столичному ринку нерухомості компанією було реалізовано понад 1 млн. кв. м нерухомості житлового та виробничого призначення.

Компанія створила потужну виробничо-технічну базу, в складі якої понад 10 підприємств, повністю забезпечиючих весь процес проектування і будівництва об'єктів нерухомості, а також їх обслуговування.

Основні переваги БГ «ФУНДАМЕНТ»:

  • власне проектування (весь пакет необхідної проектної документації для будівництва забезпечує потужний проектний підрозділ компанії);

  • нерухомість «під ключ» (компанією розроблені унікальні програми кредитування, розстрочки і інвестування в об'єкти нерухомості, що будуються);

  • власне виробництво (компанія забезпечує повний цикл виробництва якісних матеріалів для будівництва, має в наявності власний парк будівельної техніки та механізмів для спеціальних робіт);

  • управління будівництвом (технологічність будівельної групи, а також колосальний досвід зведення об'єктів нерухомості дозволяє компанії здійснювати реалізацію проектів будь-якої складності швидко та якісно).

Діяльність

БГ «ФУНДАМЕНТ» створює житлові комплекси, які є візитівкою району. Архітектори дбають про те, щоб кожен побудований будинок був не тільки багатофункціональним і комфортним, але і прикрашав собою те місце, де він буде побудований. Завдяки продуманій інфраструктурі кожного з об'єктів житлового призначення, вони швидко завойовують визнання і інтерес потенційних клієнтів.

Використання якісних матеріалів для будівництва, інноваційні рішення при проектуванні об'єктів будівництва, професійний підхід в питаннях продажу і обслуговування житлових комплексів дозволили компанії накопичити велику кількість вдячних власників кватири, які відчувають гордість за те, що проживають в затишних будинках, створених БГ «ФУНДАМЕНТ». Деякі з об'єктів компанії:

  • ЖК LALALAND (Київ),

  • ЖК WELCOME HOME (Київ),

  • ЖК «КАМЕРТОН» (Київ),

  • ЖК WELCOME HOME (Ірпінь).

Відповідність побажанням і вимогам клієнтів, а також розвитку технічного прогресу житлових комплексів компанії було відзначено регіональними та загальнодержавними нагородами та преміями. Але головним показником успішної діяльності компанії для її співробітників є щасливі сім'ї, які придбали житло нового європейського рівня.

Новини Фундамент

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом