Будова

Заснований в 1990 році

Об'єкти в Одесі 14

Oб'єкти:14 ЖК на сайті

Будується:25 будинків будується в 12 ЖК

Регіони діяльності: Одеса

Переноси будівництва

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Будова

Будівельна компанія «БУДОВА»: творець «Інноваційного дому».

Опис

Будівельна компанія «БУДОВА» була заснована в Одесі в 1990 році. Подолавши основні етапи свого розвитку, компанія пережила трансформацію з маленької приватної фірми в одну з провідних будівельних компаній в Україні. Результатом цього шляху і роботи фахівців компанії стало комплексне дизайнерське рішення «Інноваційний будинок».

«Інноваційний будинок» - це ряд технологічних прийомів, що дозволяють скоротити час будівництва. Основним з яких є будівництво будинку з тунельною опалубкою. Компанія першою в Україні застосувала цей прийом в будівництві і досягла високо практичного результату (6 поверхів нової будівлі за 1 місяць).

Діяльність

«БУДОВА» створює багатоповерхові житлові будинки з фібробетонних архітектурних панелей, використовуючи сучасні матеріали для підвищення звукоізоляції і енергоефективності. Внесок компанії в архітектуру Одеси незаперечний і відзначений безліччю галузевих нагород. Деякі зі створених об'єктів:

  • Арабський культурний центр,

  • Офісно-житловий комплекс «Наполеон і Жозефіна»,

  • Бізнес-центр «Покровський».

Відмінна риса в діяльності компанії - це прагнення до впровадження нових технологій і інновацій. Також, компанія безпосередньо «співпрацює» з наукою, дотримується принципу прозорості ведення бізнесу і піклується про своїх клієнтів і партнерів. Це дозволило компанії закріпитися в статусі вітчизняного виробника з бездоганною репутацією.

Клієнти високо оцінили професійні підходи менеджменту компанії до створення своїх об'єктів житлової нерухомості як в Одесі, так і в Києві. Ці споруди є не тільки сучасними і комфортними житловими будинками, але і справжніми витворами сучасної архітектури. Городяни пишаються тим, що живуть в одному з будинків, створених компанією «БУДОВА», особливо в таких, як:

  • ЖК «Аркадія-Хіллс» (Одеса),

  • ЖК «Зоряне містечко» (Одеса),

  • ЖК «Апельсин» (Одеса),

  • ЖК «Diamond Hill» (Київ),

  • Житловий будинок «Ясна Поляна» (Одеса).

Соціальна відповідальність

Фахівці компанії «БУДОВА», чітко розуміють, що одним з основних чинників при виборі клієнтом потенційного житла є ціна. Впроваджуючи сучасні технології, використовуючи досвід компаній-флагманів будівельних ринків Європи і США, компанія пропонує клієнтам високі стандарти житла за конкурентною ціною. Клієнти високо оцінили цей підхід компанії при будівництві своїх об'єктів житлового фонду.

Новини Будова

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом