ЖК Альтаїр-3

Одеса Київський р-н

вул. Жаботинського, 54 а

ЖК Альтаїр-3

/4

Рейтинг ЖК

Парковка

перевіряємо

Енергоефективність

14 ЖК на сайті

Заснований в 1990 році

Ціни і планування

Термін введення в експлуатацію:

22 185 — 28 410 грн/м²

606 — 776 usd/м²

Перевірені 10.09.2021

грн usd

10%

перший внесок

60 міс.

термін

0%

ставка

Одеса , Київський р-н

Побудувати маршрут

вул. Жаботинського 54 а

Чорне море

8 хв 59 хв

Ринок «Привоз»

12 хв 38 хв

Соборна площа

14 хв 45 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

1, 2 будинки

будується

4 квартал 2021 Початкова дата: 4 квартал 2020

від 1 551 854 грн

Всі планування

Експертний погляд

Відповідно до офіційних джерел будівництво житлового комплексу АЛЬТАІР-3 ведеться без отримання необхідних дозвільних документів. Згідно з інформацією ПРОЗОРА ДАБІ забудовник неодноразово звертався в період 2018-2019 років для отримання дозволу на будівництво комплексу. Однак, отримував відмови на підставі виявлених порушень при проектуванні об'єкта, а також у зв'язку з подачею документів в неповному обсязі.

За законодавством України проведення будівельних робіт без дозвільних документів є грубим порушенням. При дотриманні норм закону такі невідповідності можуть бути не тільки достатньою причиною для відмови введення об'єкта в експлуатацію, а й визнанням його об'єктом самочинного будівництва. Наслідком стане не отримання майнових прав інвесторами або, як мінімум, їх відстрочка.

Про містобудівні умови та обмеження

Всупереч законодавству, вихідні дані на проектування об'єкту отримані не на комплекс в цілому, а окремо на кожну чергу будівництва (у кількості 5 шт), які входять до складу комплексу. Таким чином, були знижені показники по необхідній щільності населення, розрахунку кількості паркомісць, по передбачених елементах благоустрою і площах озеленення та забезпеченості закладами соціально-побутового обслуговування населення. Містобудівні умови вимагають вести проектування з урахуванням сейсмічної зони, в якій розташовується ЖК. Згідно інформації на сайті забудовника, житловий комплекс має 25 поверхів, тоді як місто Одеса потрапляє до зони з сейсмічністю 7 балів, в якій дозволяється будувати будинки заввишки 24 поверха.

Про підстави виконання будівельних робіт

В реєстрі дозвільних документів ДАБІ наявна інформація щодо повідомлення про початок виконання підготовчих робіт від вересня 2017 року, що не дає права забудовнику вести будівельні роботи. Право будувати замовник набуває з моменту отриманням дозволу на виконання будівельних робіт.

У жовтні 2019 року, для отримання дозволів на виконання будівельних робіт, окремо на кожну з 5-ти черг будівництва, було подано документи до ДАБІ. Проте, у їх видачі було відмовлено. Аналіз причин для відмов у наданні дозволів, які розміщені у відкритому доступі на сайті ПРОЗОРА ДАБІ, вказує на порушення містобудівного законодавства. Станом на 02.06.2020 на сайті ДАБІ відсутня інформація про надання дозволу на будівельні роботи. Слід зазначити, що за умови відсутності дозвільних документів будівельні роботи підпадають під ознаки ст. 376 ЦК України (самочинне будівництво).

Документи

3.5

з коментарями експертів

Перевірити

Параметри

Стадія буд-ва

будується

Будинків

7

Кількість квартир

1378

Початок будівництва

II квартал 2018

Технологія буд-ва

монолітно-каркасна

Утеплення

склофібробетон

Висота стелі, м

3.00

Закрита територія

від авто та сторонніх

Клас ЖК

комфорт

Поверховість

25

Паркінг

наземний

Старт продажу

II квартал 2018

Стіни

газобетон

Опалення

автономне

Стан квартири

без ремонту

Загальне

У Київському районі Одеси будується новий житловий комплекс комфорт класу «Альтаїр-3». Розташування в спальному мікрорайоні великого міста дозволить мешканцям отримувати задоволення від тиші і спокою. У комплексі буде все для комфортного життя сучасного одесита.

Розташування та інфраструктура

Житловий комплекс з'явиться на вулиці Жаботинського, 54а. За 20 хвилин на машині можна доїхати до центру Одеси, громадським транспортом знадобиться до 45 хвилин. Біля будинку є кілька зупинок, від них можна доїхати в будь-яку частину міста. Поблизу є необхідна інфраструктура для комфортного життя. У комплексі передбачені комерційні приміщення на перших поверхах будинків, в яких розмістяться магазини, кафе, офіси і аптеки. У пішій доступності від будинків розташовані кілька торгово-розважальних центрів, де можна знайти всі товари та послуги. До найближчих дитячих садків і шкіл потрібно буде кілька хвилин проїхати, але в мікрорайоні є досить дитячих освітніх установ. Неподалік розташований приватний медичний центр. Любителям піших прогулянок на свіжому повітрі сподобається крокова доступність парку Горького. На території комплексу також планують зробити ландшафтний дизайн і побудувати дитячі майданчики.

Квартири і терміни здачі об'єкта

Комплекс складається з 7 будинків, заввишки 25 поверхів. Будинки знаходяться на стадії будівництва, перші два планують здати в експлуатацію в 3 кварталі 2020 року, ще 3 з'являться в 4 кварталі 2021 року. У житловому комплексі буде достатня кількість квартир з продуманим просторим плануванням. До продажу доступні однокімнатні квартири, площею від 43 до 52 м2, за ціною 17 350 - 22 600 грн / м2, двокімнатні квартири, розміром до 69 м2, які продають за 21 350 грн / м2, трикімнатні квартири, площею до 87 м2, по ціні до 19 350 грн / м2. Майбутні мешканці зможуть з легкістю втілити будь-який дизайн і переробити площу квартири під себе. Комплекс пропонує наземний багаторівневий паркінг для транспортних засобів жителів. Будинки покликані стати затишним притулком від метушні великого міста, де можна відпочити і відновити сили.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом