ЖК Горизонт

Одеса Київський р-н

вул. Костанді, 104

Все продано

/2

Консультація юриста

Замовити

Рейтинг ЖК

Документи

перевіряємо

Парковка

перевіряємо

Енергоефективність

14 ЖК на сайті

Заснований в 1990 році

Одеса , Київський р-н

Побудувати маршрут

вул. Костанді 104

Чорне море

6 хв

Ринок «Привоз»

12 хв 49 хв

Соборна площа

14 хв 57 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

Параметри

Стадія буд-ва

введений в експлуатацію

Будинків

1

Кількість квартир

391

Початок будівництва

IV квартал 2016

Технологія буд-ва

монолітно-каркасна

Опалення

автономне

Стан квартири

без ремонту

Клас ЖК

економ

Поверховість

24

Паркінг

підземний

Старт продажу

IV квартал 2016

Стіни

газоблок

Висота стелі, м

3.00

Закрита територія

від авто та сторонніх

Про комплекс

Якщо ви давно мріяли придбати квартиру в хорошому районі Одеси, зверніть увагу на ЖК «Горизонт». Цей багатоповерховий будинок вже успішно введений в експлуатацію, вам не потрібно чекати завершення будівельних робіт. Крім того, підкуповує той факт, що забудовником виступає відома компанія «Будова», яка працює на ринку нерухомості вже дуже довго і встигла створити масу успішних проектів. Архітектурний дизайн ЖК «Горизонт» досить простий. Не дивлячись на те, що це житло не вирізняється ексклюзивним зовнішнім виглядом, воно має відмінні технічні характеристики і всі зручності, необхідні для комфортного міського життя.

Розміщення об'єкта

ЖК «Горизонт» знаходиться в Київському районі. На думку багатьох одеситів, цей район є найзручнішим в місті. Інфраструктура мікрорайону, в якому розташований ЖК «Горизонт» дуже розвинена. Тут є багато освітніх установ, творчих студій, спортивних секцій для дітей. Безсумнівно, ваша дитина зможе отримувати якісну освіту і розвиватися як творча особистість. Продуктові магазини, супермаркети, торговельні центри - всі ці об'єкти знаходяться в кроковій доступності. Поруч розташувалося кілька лікарень, поліклінік і приватних клінік. Комплекс має чудову транспортну доступність. Біля будинку знаходяться зупинки громадського транспорту. До центру міста можна доїхати за півгодини, дорога до моря займе 5-10 хвилин на автомобілі.

Технічні особливості житла

Цей комплекс економ-класу (24 поверхи) складається з двох секцій. Тут є 417 квартир. Головною перевагою будинку є його енергоефективність. Власна котельня забезпечуватиме кожне приміщення потрібною кількістю тепла. У комплексі буде працювати сучасний підземний паркінг, з території якого можна буде швидко потрапити всередину будинку. Крім житлових, забудовник пропонує широкі вибір комерційних приміщень. Це не тільки ідеальна можливість розширити свій бізнес і отримати велику аудиторію потенційних клієнтів, але і взяти участь в створенні внутрішньої інфраструктури ЖК «Горизонт». Інвестори вибирають це житло, тому що воно має:

  • Доступну вартість

  • Хороші технічні характеристики

  • Ідеальне розташування

  • Чудову транспортну доступність

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом