ЖК Sea View

Одеса Приморський р-н

вул. Гагарінське плато, 4

ЖК Sea View

Рейтинг ЖК

Парковка

перевіряємо

Енергоефективність

14 ЖК на сайті

Заснований в 1990 році

Ціни і планування

Термін введення в експлуатацію:

25 670 — 32 565 грн/м²

668 — 847 usd/м²

Перевірені 10.09.2021

грн usd

10%

перший внесок

60 міс.

термін

0%

ставка

Одеса , Приморський р-н

Побудувати маршрут

вул. Гагарінське плато 4

Чорне море

12 хв

Ринок «Привоз»

10 хв 37 хв

Соборна площа

12 хв 46 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

1 будинок

будується

4 квартал 2021 Початкова дата: 1 квартал 2021

від 2 041 146 грн

Всі планування

2 будинок

будується

4 квартал 2021 Початкова дата: 1 квартал 2021

від 1 241 136 грн

Всі планування

3 будинок

будується

2 квартал 2022 Початкова дата: 4 квартал 2021

від 1 016 202 грн

Всі планування

4 будинок

будується

2 квартал 2022 Початкова дата: 4 квартал 2021

від 1 281 560 грн

Всі планування

Експертний погляд

Про земельну ділянку

Житловий комплекс SEA VIEW будується на Гагарінському плато 4, у м. Одесі на земельній ділянці з цільовим призначенням земельної ділянки - для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. Вона надана в оренду замовникові для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі, господарських споруд і благоустрою території. Цільове призначення та вид використання не відповідає намірам забудови та порушує умови надання земельної ділянки у користування, що за законом є підставою для розірвання договору оренди.

Про містобудівні умови та обмеження

Містобудівні умови та обмеження отримані ПП “ДОФІН" 07.11.2017 на нове будівництво жилих будинків з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом, проте, земельна ділянка за цільовим призначенням не передбачає будівництво житлового комплексу.

До того ж, Управлінням архітектури та містобудування Одеської міської ради у лютому 2019 року, на виконання вимог припису, наданого в ході перевірки діяльності органу архітектури, внесено зміни у видані у 2017 році вихідні дані на вказаний об'єкт. Окрім усунення порушень, виявлених перевіркою, з містобудівних умов та обмежень з невідомих підстав, не передбачених законом, було виключено деякі пункти, в тому числі ТЕП об'єкта будівництва, вимогу щодо необхідності проведення інженерних вишукувань, задля збереження несучих конструкцій будівель розміщених на суміжній земельній ділянці, вимоги щодо забезпечення необхідною кількістю паркомісць та інші, які ускладнювали та здорожували замовнику реалізацію проекту.

За умов дотримання законодавства вказане може стати законною підставою для анулювання вихідних даних та скасування дозволу на виконання будівельних робіт. Що, в свою чергу, призведе до відтермінування отримання інвесторами майнових прав.

Про дозвіл на будівництво

Дозвіл на будівництво, було отримано замовником у серпні 2018 року, відповідно до містобудівних умов та обмежень від листопаду 2017 року. Згідно реєстру дозвільних документів ДАБІ, назва об’єкта будівництва вказана у дозволі відрізняється від назви об’єкта зазначеної у вихідних даних, що є порушенням порядку розроблення проектної документації.

До того ж, МБУ містять додаток від лютого 2019 року. При цьому, інформація щодо коригування проектної документації та внесення змін у виданий дозвіл, відсутня. Розбіжності в техніко-економічних показниках між проектом, на який отримано дозвіл, та відкоригованим проектом, без офіційної реєстрації цих змін, є порушенням порядку, передбаченого законом, та може призвести до унеможливлення введення ЖК в експлуатацію.

Про поверховість

Містобудівні умови та обмеження отримані ПП “ДОФІН" 07.11.2017 передбачали будівництво об'єкта заввишки 24 поверхи, згідно ДБН “Будівництво в сейсмічних районах України"(у зоні з сейсмічністю 7 балів дозволяється будувати споруди із залізобетону не вище 24 поверхів). Однак, сайт забудовника презентує ЖК SEA VIEW, як 25 поверховий.

Про судові справи

На даний час Одеським окружним адміністративному суді розглядається справа за позовом фізичної особи до Департаменту архітектури та містобудування Одеської міської ради. Позивач та третя особа ГО “Жителі Гагаринського плато" вимагають визнати протиправними та скасувати надані Управлінням архітектури та містобудування Одеської міської ради, містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки від 07.11.2017 за №01-06/189. На теперішній час, у зв’язку з карантином, провадження призупинене до завершення протиепідемічних заходів. Якщо судом буде ухвалено рішення щодо скасування вказаних МБУ, дозвіл на виконання будівельних робіт, також може бути анульований, що призведе до зупинення будівництва.

До того ж, придбання ПП “ДОФІН" колишньої офіційної резиденції виконавчого комітету Одеської міської ради було оскаржено прокуратурою Одеської області в інтересах держави в особі територіальної громади міста, з метою скасування рішенням про приватизацію майна, яке стало підставою для отримання земельної ділянки у користування. Проте, рішенням Господарського суду Одеської області від 24.11.2016, прокуратурі відмовлено у задоволенні позовних вимог. Рішення не оскаржувалось.

Документи

6.0

з коментарями експертів

Перевірити

Параметри

Стадія буд-ва

будується

Будинків

4

Кількість квартир

678

Початок будівництва

III квартал 2018

Технологія буд-ва

монолітно-каркасна

Утеплення

склофібробетон

Висота стелі, м

2.90

Закрита територія

від авто та сторонніх

Клас ЖК

комфорт

Поверховість

25

Паркінг

підземний

Старт продажу

III квартал 2018

Стіни

газобетон залізобетон

Опалення

автономне

Стан квартири

без ремонту

Про житловий комплекс

Якщо ви замислюєтеся про покупку житла в Одесі, вам варто звернути увагу на ЖК «Sea View». Він знаходиться недалеко від моря. Зовнішня інфраструктура неймовірно розвинена. Крім того, забудовник обіцяє втілити всі найсучасніші та найефективніші технології під час будівництва. Введення комплексу в експлуатацію планується в 2021 році, продажі відкриті і багато інвесторів вже вибрали гідний варіант серед безлічі планувань. Ціни на житло починаються від 23 000 грн/м².

Особливості розташування

ЖК «Sea View» знаходиться в районі з розвиненою інфраструктурою. Тут є все необхідне для активного міського життя:

 • П'ять хвилин до моря

 • Двадцять хвилин до Соборної площі

 • Супермаркети, продуктові магазини

 • Школа

 • Дитячий садок

 • Лікарні та аптеки

 • Санаторії та бази відпочинку

Технічні характеристики житла

ЖК «Sea View» складатиметься з чотирьох будівель (25 поверхів). При будівництві буде використаний газоблок (монолітно-каркасна технологія). Стіни утеплять мінеральною ватою. Крім того, в будівлях буде встановлена ​​автономна система опалення, що дозволить майбутнім мешканцям економити на оплаті комунальних послуг і контролювати кількість споживаного тепла. Одно-, дво- і трикімнатні квартири будуть обладнані системою «розумний дім», що дозволяє керувати всіма комунікаціями без особливих часових затрат. Стелі — високі, 2.9 метра. Квартири продаються без ремонту. Планується відкриття сучасного підземного паркінгу для автомобілів мешканців. Територія комплексу буде закритою і охоронятись.

Переваги житлового комплексу

Цей житловий комплекс ідеально підійде тим людям, які мріють жити біля моря і користуватися всіма перевагами міського життя. До основних переваг ЖК «Sea View» можна віднести:

 • Житло комфорт-класу

 • Адекватна вартість квартир

 • Великий вибір планувань (від 38 до 107 м²)

 • Система «смарт хаус»

 • Надійні будівельні технології

 • Високоякісні будівельні матеріали

 • Охорона та відеоспостереження

 • Висока енергоефективність

 • Розвинена зовнішня інфраструктура

 • Перевірений забудовник.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом