ЖК Tourbillon

Київ Солом'янський р-н

вул. Протасів Яр, ул. Николая Амосова

ЖК Tourbillon

Заморожено Продаж призупинений

/10

Рейтинг ЖК

Парковка

перевіряємо

Ліфти

перевіряємо

Енергоефективність

перевіряємо

5 ЖК на сайті

Заснований в 2010 році

Київ , Солом'янський р-н

Побудувати маршрут

вул. Протасів Яр ул. Николая Амосова

Либідська

5 хв 13 хв

Олімпійська

7 хв 25 хв

Палац Україна

8 хв 35 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

2 будинок

в проекті

немає даних

невідомо

3 будинок

в проекті

немає даних

невідомо

1 будинок

будівництво заморожене

немає даних

Продаж призупинено

Всі планування

Параметри

Стадія буд-ва

заморожено

Клас ЖК

комфорт

Про житловий комплекс

«Tourbillon» – унікальний житловий комплекс бізнес-класу, виконаний у футуристичному стилі. ЖК відрізняється оригінальною архітектурою будівель і скляним фасадом, розвиненою інфраструктурою та великою кількістю об'єктів соціально-побутової сфери.

Завдяки розташуванню ЖК в одній із найвищих точок столиці, мешканці нижніх поверхів зможуть насолоджуватися дивовижними видами на сусідні райони, а перед власниками дворівневих апартаментів, які знаходяться на 30-32-му поверхах, відкривається розкішна панорама міста і його околиць.

Крім нестандартного архітектурного рішення, увагу до ЖК привертає ряд додаткових переваг:

• скляні ліфти з шикарними видами, які курсують на дах стилобату;

• система збору та сортування сміття по поверхах;

• закрита територія, що охороняється;

• багаторівнева система безпеки – цілодобове відеоспостереження, персональні електронні перепустки, контроль за в'їздом автомобілів;

• система очищення води і власна котельня;

• красивий парк, спроектований кращими ландшафтними дизайнерами.

Розташування

Зведення житлового комплексу здійснюється в Протасовому Яру, що в Солом'янському районі столиці. Оптимальний засіб пересування – особистий автомобіль, на якому до житлових будівель можна під'їхати з вул. М. Амосова або вул. Протасів Яр. Найближча зупинка громадського транспорту знаходиться в 15 хвилинах ходьби на вул. Волгоградській. До станцій метро синьої гілки («Либідська», «Олімпійська», «Палац Україна») можна під'їхати на авто або маршрутці.

Інфраструктура

В даному мікрорайоні середній рівень інфраструктури. З одного боку від ЖК розташований Інститут фтизіатрії і пульмонології ім Ф. Р. Яновського, з іншого – Протасів Яр. До найближчої школи 500 м, а до садочка 1 км. Поруч з будинком знаходиться СТО «Мерседес», магазини «АТБ», «Фора» і невеликі торгові точки.

В проекті ЖК закладено створення власних об'єктів соціально-побутової сфери, серед яких буде дитячий садок і розвиваючі центри, салони краси і фітнес-клуби, магазини продуктів, одягу та побутової техніки, місця громадського харчування та ін. На прибудинковій території планується зведення кількох дитячих майданчиків і спортивних комплексів, облаштування зон відпочинку і прогулянкових доріжок.

У стилобаті буде побудований багаторівневий паркінг місткістю 1200 автомобілів. Додатково передбачено створення гостьової стоянки.

Планування і вартість житла

«Tourbillon» - це три скляні вежі висотою в 32 поверхи, об'єднані загальним стилобатом. Для будівництва веж використовуються різні дизайни і архітектурні рішення, але в комплексі вони створюють єдиний гармонійний ансамбль, який привертає увагу. Центральна будівля буде передана під готельно-офісний центр, дві крайні будуть житлові, а в стилобаті розміститься парковка та об'єкти інфраструктури.

Технічні характеристики будівель:

• технологія – монолітно-каркасна;

• виконання міжкімнатних перегородок – цегла;

• фасад – навісний, вентильований;

• вікна – панорамні, з якісними склопакетами;

• утеплення – мінеральна вата;

• висота стелі – 3 м;

• здача квартир здійснюється без обробки.

В комплексі представлені стандартні квартири на 1, 2 і 3 кімнати, а також дворівневі апартаменти. Середня квадратура одно - і двокімнатних приміщень становить 47-52 кв. м і 65-78 кв. м. відповідно, а ціна починається відд 1,2 млн грн. Трикімнатні квартири займають 103-147 м2, а ціна від 2,4 млн грн. За пентхаус площею 128-279 кв. м потрібно заплатити мінімум 4,6 млн грн.

Житловий комплекс «Tourbillon» – це сучасний проект, який включає нестандартні дизайнерські і архітектурні рішення, які відрізняються практичністю, безпекою та екологічністю.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом