Мартинов

Заснований в 2006 році

Oб'єкти:5 ЖК на сайті

Будується:30 будинків будується в 4 ЖК

Регіони діяльності: с. Софіївська Борщагівка с. Новосілки

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

до 6 міс.

1

від 1 до 2 років

1

більше 2 років

1

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Мартинов

Опис

Будівельна компанія Мартинов представлена ​​на ринку будівництва житлової нерухомості Києва і області (с. Софіївська Борщагівка) з 2006 року. За час професійної діяльності компанія реалізувала ряд проектів будівництва житлових комплексів європейського рівня, які відповідають усім актуальним запитам найвимогливіших інвесторів / мешканців.

Співробітниками компанії невпинно дотримується принцип створення максимального рівня комфорту життя для потенціальтних власників житла. Стримана європейська архітектура з продуманою актуальною інфраструктурою змогли привернути увагу до споруджуваних об'єктів забудовника та викликати немалий інтерес серед мешканців столиці.

Діяльність

Поставивши собі за мету прикрасити околиці Києва новими комфортабельними житловими комплексами, співробітниками компанії було спроектовано понад 100 житлових будинків, об'єднаних в 4 житлові комплекси, кожен з яких безсумнівно викликає інтерес у потенційних покупців і вражає затишком і продуманістю інфраструктурних елементів, які впливають на рівень комфорту життя кожного з мешканців новобудов:

  • ЖК «Софія Сіті» (с. Софіївська Борщагівка),

  • ЖК «Софія Резиденс» (с. Софіївська Борщагівка),

  • ЖК «Софія Клубний» (с. Софіївська Борщагівка),

  • ЖК «Софія Нова» (с. Софіївська Борщагівка).

При будівництві своїх об'єктів, співробітники компанії використовують накопичений сумарний досвід професійності з застосуванням інновацій матеріально-технічної бази, дотримуючись вимог технологічного процесу будівництва і використання матеріалів найвищого ґатунку. Це дозволило створювати будинки, що відповідають сучасним запитам людей і вражають своїм дизайном, архітектурою і комфортністю.

Соціальна відповідальність

Кожен з нових житлових комплексів від Мартинова відповідає найвищім стандартам європейського рівня життя. Просторі зони відпочинку, дитячі і спортивні майданчики, арт-об'єкти та інсталяції дозволяють прикрасити щасливе життя власників, а також дозволити компанії реалізувати задумані ідеї і приступати до реалізації нових цілей в сучасній забудові околиць столиці.

Новини Мартинов

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом