Будрегіонінвест

Заснований в 2000 році

Oб'єкти:1 ЖК на сайті

Регіони діяльності: смт Гостомель

Переноси будівництва

Перенесення будівництва не виявлено

Опис Будрегіонінвест

БК «Будрегионинвест»: надійний генпідрядник.

Опис

Будівельна компанія «Будрегіонінвест» заснована в 2000 році в м. Буча (Київська обл.). Компанія виконує повний спектр послуг генпідрядника в ряді сміливих ідейних проектів, покликаних стати окрасою міста і регіону (Гостомель, Буча, Ірпінь).

Досвідчений висококваліфікований колектив компанії і технічний нагляд за дотриманням процесів будівництва дозволив компанії динамічно розвиватися і зайняти лідируючу позицію на будівельному ринку нерухомості регіону.

Як генпідрядник, компанія здійснює якісний підбір підприємств-підрядників для виконання спеціальних робіт на різних етапах проектування і будівництва нерухомості житлового та комерційного призначення. Одним з професійних новаторських підходів компанії є перевірка благонадійності своїх партнерів. Це дозволило реалізувати ряд ексклюзивних проектів в Київській області і заслужити довіру клієнтів.

Діяльність

За роки успішної професійної діяльності компанія «Будрегіонінвест» реалізувала 9 проектів будівництва сучасних і комфортних житлових комплексів. Забудовник гарантує високу якість споруджуваного житла, розвинену актуальну інфраструктуру біля об'єктів будівництва, максимально продуману концепцію використання житлової площі, комфортні планування нових квартир. Деякі з об'єктів компанії:

  • ЖК Rich Town (Буча),

  • ЖК «Бучанський» (Гостомель),

  • ЖК «Новатор» (Буча),

  • ЖК «Полтавський» (Буча).

Компанія дбає про своїх клієнтів і пропонує спеціальні програми і акції, що дозволяють придбати нову квартиру на вигідних умовах. Нова квартира в курортній зоні Київської області гарантує її власникам новий якісний рівень життя для всієї родини.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом