Comfort Life

15 ЖК на сайті

Заснований в 2010 році

Новобудови Comfort Life

БК Comfort Life Development: комфортне життя.

Опис

Будівельна компанія Comfort Life Development була заснована в 2010 році в м. Ірпінь (Київської обл.). З цього моменту фахівці компанії невпинно трудяться для створення безпечних і комфортних житлових комплексів, створюючи нерухомість, яка здатна виправдати очікування найвимогливіших клієнтів.

Місією компанії є служіння людям, втілюючи їх мрії про новий дім в надійну і комфортну нерухомість, застосовуючи сучасні технології в будівництві і не боячись реалізовувати найсміливіші ідеї та рішення в будівництві своїх об'єктів житлового призначення.

Основними цінностями компанії є:

  • чесність (суворе дотримання планових термінів будівництва і введення об'єктів в експлуатацію);

  • комфорт (відповідність об'єктів будівництва найвищим стандартам як зовні, так і всередині кожної будівлі, забезпечуючи сучасну зону комфорту для мешканців нових будинків і житлових комплексів);

  • люди (відповідність всіх об'єктів забудови очікуванням і інтересам покупців).

Діяльність

БК Comfort Life Development є надійним забудовником об'єктів житлового призначення в Києві та Київській області, створюючи якісно новий комфортний рівень життя для своїх клієнтів. За роки професійної діяльності компанією було створено понад 350 тис. кв. м якісного житлового фонду або 46 сучасних комфортних будинків. Деякі з реалізованих проектів компанії:

  • ЖК «Лісова казка» (Київ),

  • ЖК «Ірпінські Липки» (Ірпінь),

  • ЖК «Парковий» (Ірпінь),

  • ЖК «На Прорізній» (Гостомель).

Якість реалізованих компанією об'єктів було високо оцінено вдячними клієнтами, а також відзначено галузевими нагородами та преміями, такими як «Лідер року 2017», «Забудовник року 2017», «Проект року: європейські стандарти архітектури, якості та благоустрою, 2018» та інші.

* обов'язкові для заповнення поля

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом