Доброград

Заснований в 2010 році

Об'єкти в Вишневому 2

Об'єкти в Чабанах 2

Об'єкти в Гостомелі 1

Об'єкти в с. Крюківщина 1

Об'єкти в Українці 1

Oб'єкти:7 ЖК на сайті

Будується:11 будинків будується в 4 ЖК

Регіони діяльності: Вишневе смт Чабани смт Гостомель с. Крюківщина м. Українка

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Доброград

Опис

«Доброград» - група компаній, об'єднаних в єдину девелоперську компанію, яка почала свій професійний шлях в 2010 році в супутниках Києва. Команда компанії - це професіонали і фахівці з накопиченим професійним досвідом в сфері девелопменту, будівництва, проектування, управління нерухомістю, юридичного супроводу будівельних процесів. Це дає компанії можливість реалізовувати сміливі і привабливі проекти в системі «повний цикл» - від розробки ідеї до введення в експлуатацію готового об'єкта нерухомості.

Діяльність

За роки діяльності компанії вдалося досягти значних результатів: введено в експлуатацію понад 40 будинків, площа забудови становить близько 250 000 кв. м, близько 3,5 тис. сімей отримали нове якісне житло. Привабливі, сміливі і стильні проекти з продуманою інфраструктурою в найближчому передмісті столиці дозволили ГК «Доброград» посісти перше місце серед девелоперів Києва і Київської області в номінації "Зручність життя".

Високо оцінені власниками комфортних квартир такі житлові комплекси:

  • ЖК «Піонерський квартал» (м. Вишневе, Київська обл.),

  • ЖК «Українка» (м. Українка, Київська обл.),

  • ЖК «Чорновола» (м. Вишневе, Київська обл.),

  • ЖК «Сакура» (с. Крюківщина, Київська обл.).

Розвиток

Багатофункціональність бізнесу компанії не дає можливості стояти на місці, продовжуючи розвиток і створення нових напрямків діяльності. Компанією успішно реалізовано проект будівництва заміських будинків «Best House» (м. Вишневе, Київська обл.).

Реалізація сміливих ідей, якість послуг, що надаються, актуальність і продуманість дрібниць кожного проекту, а також наполеглива праця команди професіоналів, дозволили ГК «Доброград» зайняти лідируючу позицію серед компаній-девелоперів регіону.

А отже, компанії успішно вдається досягати своєї основної мети - створювати яскраве і якісне житло, доступне кожній родині.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом