Друзі Девелопмент

Заснований в 2004 році

Oб'єкти:3 ЖК на сайті

Будується:2 будинки будується в 1 ЖК

Регіони діяльності: смт Гостомель м. Ірпінь

Переноси будівництва

Перенесення будівництва не виявлено

Опис Друзі Девелопмент

БК «Друзі Девелопмент»: надійний друг.

Опис

Девелоперська компанія «Друзі Девелопмент» була заснована в 2004 році в смт. Гостомель (Київська обл.). Основним видом діяльності компанії є повний цикл проектування, будівництва та продаж об'єктів будівництва в м. Рівне та області. Динамічні темпи розвитку, реалізація сміливих проектів, злагоджена робота висококваліфікованого персоналу дали можливість компанії розширити географію представленості своїх послуг на Київ і Київську область.

Компанія пропонує клієнтам зручний сервіс, комплексний підхід і можливості вибору. В активі компанії успішна реалізації проектів будівництва будь-якого класу комфортності (від типової багатоквартирної забудови до житла бізнес-класу).

Діяльність

За роки успішної представленості на будівельному ринку України компанія реалізувала більше 15 проектів будівництва комфортних житлових комплексів і таунхаусів, а також успішна реалізація проекційних і будівельних робіт при реконструкції старовинних будівель в м. Рівне.

Компанія дбає про комфорт власників, які обрали об'єкти компанії для життя в них. Розвинена інфраструктура, комплексне освоєння територій, благоустрій прибудинкових територій, цікавий дизайн і архітектура гарантували компанії придбання великого числа вдячних клієнтів, а самій компанії дозволили закріпити статус надійного забудовника. Деякі з реалізованих проектів будівництва нерухомості житлового призначення будівельною компанією «Друзі Девелопмент»:

  • ЖК «Маєток» (Рівне),

  • ЖК «Гостомельські Ліпки» (Гостомель),

  • клубні будинки в м. Бориспіль, Ірпінь,

  • таунхауси в смт. Гостомель.

Якість - один з основних факторів, на який робить ставку компанія. Якість використовуваних матеріалів і об'єктів житла, що зводяться, якість послуг відділу продажів і супутніх сервісів гарантують компанії можливість надавати власникам новий якісний рівень комфортного життя.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом