Ярковиця

Заснований в 2002 році

Oб'єкти:0 ЖК на сайті

Переноси будівництва

Перенесення будівництва не виявлено

Опис Ярковиця

Будівельна компанія «Ярковиця»: Новий вигляд Івано-Франківська.

Опис

Будівельна компанія «Ярковиця» молода компанія, що швидко розвивається, була заснована в 2002 році. Основну діяльність компанія проводить в місті Івано-Франківськ. Завдяки цьому, місто набуває рис розвиненого європейської міста, в будинках і житлових комплексах якого піклуються про комфорт мешканців та надання послуг високого рівня.

Найбільший досвід компанія придбала, реалізуючи проекти будівництва приватних будинків. Однак, відповідаючи вимогам сучасності, розвиває напрямок будівництва багатоквартирних житлових комплексів відповідно до найвищих світових стандартів.

Об'єкти будівельної фірми володіють безперечною привабливістю для замовників і мешканців. Компанія дбає про розвиток інфраструктури своїх об'єктів і їх безпосередню близькість до основних транспортних розв'язок міста. А також практикує індивідуальний підхід до кожного замовника, що підвищує рівень комфорту для кінцевого споживача. Основними напрямками в реалізації проектів компанії є:

  • використання лише якісних будівельних матеріалів;

  • використання сучасної будівельної техніки при будівництві об'єктів, широке застосування новітніх світових архітектурних та інженерних розробок при проектуванні та будівництві;

  • ретельне дотримання термінів введення нових будинків в експлуатацію;

  • дотримання норм і технологій будівництва об'єктів.

Діяльність

Будівельна фірма «Ярковиця» є сімейною компанією, що акумулює отриманий досвід і вкладає його в розробку і реалізацію нових об'єктів нерухомості. Завдяки сміливим проектам і залученню до їх реалізації фахівців найвищого рівня, компанія стала лідером на ринку будівництва житла в Івано-Франківську і налічує багато вдячних клієнтів, які високо оцінили рівень комфорту в реалізованих проектах.

Основним проектом, який знаходиться на стадії завершення будівництва є ЖК «Липки» (Івано-Франківськ), який обіцяє стати міні-містом з якісно розвитою інфраструктурою і найвищим рівнем комфорту для власників квартир. Планові терміни здачі об'єкта в експлуатацію - ІІІ квартал 2020 року. Основними перевагами ЖК стануть:

  • закрита територія (більше 6 га) з цілодобовою охороною;

  • підземний паркінг;

  • новий дитячий садок і сучасні ігрові зони для дітей.

Новини Ярковиця

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом