KyivBudDevelopment

Заснований в 2016 році

Oб'єкти:6 ЖК на сайті

Будується:12 будинків будується в 4 ЖК

Регіони діяльності: Київ с. Лебедівка

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис KyivBudDevelopment

БК KyivBudDevelopment (KBD): Преміум-Київ.

Опис

Будівельна компанія KyivBudDevelopment (KBD) заснована в Києві в 2016 році. Основним видом діяльності компанії на будівельному ринку Києва є проектування та будівництво нерухомості житлового та комерційного призначення з ексклюзивною архітектурою і продуманістю кожної деталі житлових будинків.

Система бізнес-управління компанії з залученням інвестиційного фонду KBD.Capital дозволила компанії створити більше 10 цікавих і інвестиційно привабливих проектів житлової нерухомості. Висококваліфікований персонал компанії має досвід реалізації проектів будь-якого рівня складності. Використання власних будівельних матеріалів, контроль і якісний підбір компаній-підрядників гарантують якість об'єктів, що зводяться, дають можливості компанії дотримуватися планових терміни будівництва і підтверджують надійність забудовника KBD.

Діяльність

Всі проекти будівельної компанії KBD були побудовані в одному місці Києва - навколо Ботанічного саду ім. М. Гришка (Печерські пагорби). Розробники і проектувальники проектів будівництва ставили перед собою непросту задачу - зберегти риси самобутності цього місця. Завдяки цьому, всі проекти мають єдиний формат: малоповерховий клубний будинок преміум-класу. Деякі з реалізованих проектів компанії:

  • клубний будинок STRUETINSKY (Київ),

  • ЖК Kyiv Residence (Київ),

  • ЖК Goloseev Hills (Київ),

  • ЖК «Сирецький парк» (Київ).

Створені проекти будівельною компанією KBD - це не просто нове житло. Це високий рівень якості, який покликаний гарантувати власникам квартир найвищий рівень комфорту, можливий в сучасному мегаполісі.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом