BudCapital

Заснований в 2012 році

Oб'єкти:8 ЖК на сайті

Будується:16 будинків будується в 4 ЖК

Регіони діяльності: Київ смт Козин

Партнерство: Київміськбуд Forum Capital

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

від 6 до 12 міс.

1

від 1 до 2 років

1

більше 2 років

1

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис BudCapital

Компанія Budcapital: унікальна філософія та турбота про покупців

Budcapital — відомий девелопер, сформований у 2008 році. Основний регіон діяльності компанії — місто Київ. За період існування девелопер став учасником близько 30 проектів житлових комплексів, що реалізуються у партнерстві з такими забудовниками як «Perfect Group» та «Київміськбуд». Як результат, забудовник Budcapital успішно ввів в експлуатацію 348 тисяч квадратних метрів житла і з кожним роком ця цифра тільки збільшується. Покупцям доступна широка різноманітність планувань та площ, а також архітектурно-інженерних рішень.

Діяльність

Знакові об'єкти компанії з найбільшою кількістю відгуків:

Забудовник Будкепітал реалізує переважно житлові комплекси комфорт- та бізнес-класів з оригінальним дизайном фасадів та висотністю у 24-36 поверхів. Є в портфоліо й невеликі низькоповерхові проекти — клубні будинки Hidden і Nobilty. Обидва об'єкти успішно введені в експлуатацію.

До своїх ключових переваг девелопер відносить професіоналізм співробітників, грамотне обслуговування клієнтів, а також використання під час будівництва якісних матеріалів. У своїх ЖК компанія створює всі умови для безпеки та комфорту кожного мешканця. Варто зазначити, що понад 70% зведених об'єктів у Києві мають вигідне територіальне розташування та перебувають у пішому доступі від станцій метрополітену. На своєму офіційному сайті девелопер регулярно публікує останні новини, а також інформацію про акції та умови розстрочки, за якими можна купити квартиру.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом