УКРБУД

Заснований в 1991 році

Об'єкти в Києві 21

Oб'єкти:21 ЖК на сайті

Будується:30 будинків будується в 9 ЖК

Регіони діяльності: Київ

Партнерство: Київміськбуд

Переноси будівництва

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис УКРБУД

Корпорація «Укрбуд»: Відчуй новий стандарт життя.

Опис

«Укрбуд» є державною будівельною компанією, яка почала свою діяльність в 1991 році. Підприємства, які входять до складу корпорації, реалізували безліч проектів в будівництві житлових будинків, а також промислової нерухомості в Україні і за кордоном.

За майже 30 років роботи корпорація досягла рівня найбільшої будівельної компанії України, організувавши в рамках своєї структури, підприємства, які гарантують повний цикл великомасштабного будівництва будь-якого рівня складності (проектні інститути, виробничі, будівельні, монтажні організації). За цей період компанія ввела в експлуатацію близько 10 000 квартир в Києві або більше 11 млн. кв.м комфортного житла.

Основний принцип в реалізації проектів «Укрбуд» - «розумний» благоустрій, розвиток сучасної інфраструктури, зручний сервіс, безпека і надійність. Це дозволяє покупцям отримати найвищий рівень комфорту житла за привабливою ціною на ринку і не вимагає додаткових фінансових вкладень від інвестора.

"Укрбуд" не просто створює житло. Одним з основних принципів діяльності на ринку України і світу, є створення нового стандарту життя. Для покупця це означає створення функціонального середовища, в якому кожен отримає бажаний рівень комфорту.

Діяльність

Основними напрямками діяльності компаній корпорації «Укрбуд» є:

  • будівництво об'єктів житла;

  • будівництво промислових об'єктів;

  • виробництво будівельних конструкцій і матеріалів;

  • проектування та унікальні інженерні розробки;

  • підготовка кваліфікованих фахівців для будівельної галузі (спеціальна технічна освіта).

Соціальна відповідальність

Починаючи з 2012 року, корпорація «Укрбуд» створює значне збагачення житлового фонду Києва. Крім будівництва і введення в експлуатацію нових будинків, корпорацією успішно реалізований ряд проектів по завершенню будівництва та введення в експлуатацію «довгобудів», які не змогли завершити інші будівельні організації України.

Також, підприємствами корпорації були проведені основні масштабні роботи по локалізації наслідків аварії на ЧАЕС.

Корпорація «Укрбуд», реалізуючи свої проекти і завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку професійної команди, сприяє зростанню основних показників економіки, розвитку країни і суспільства.

Новини УКРБУД

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом