Будівельний Альянс Груп

Заснований в 2002 році

Oб'єкти:7 ЖК на сайті

Будується:6 будинків будується в 4 ЖК

Регіони діяльності: Хмельницький Красилів

Переноси будівництва

Перенесення будівництва не виявлено

Опис Будівельний Альянс Груп

БК «Будівельний Альянс Груп»: легка покупка квартири.

Опис

ТОВ «Будівельний Альянс Груп» було засновано в 2002 році в м. Хмельницький. Компанія має свою потужну матеріально-технічною базу, а також парк сучасної будівельної техніки. Це дозволяє забезпечувати планові терміни і здійснювати підготовчі, будівельні та спеціалізовані роботи, а також з легкістю виконувати індивідуальні замовлення та побажання при проектуванні і будівництві об'єктів житлової нерухомості в регіоні. У своїй діяльності компанія використовує тільки перевірені будівельні матеріали, гарантуючи якість і екологічність об'єктів житла, що зводяться.

Додатковою перевагою представленості компанії на ринку регіону є наявність в складі сервісної компанії, яка забезпечує повний контроль і обслуговування реалізованих об'єктів. Великий спектр надаваних сервісів робить життя власників квартир в нових будинках компанії практичним, зручним і відповідним всім запитам сучасного міста.

Діяльність

Команда фахівців створюють об'єкти житлової та комерційної нерухомості, які покликані виконувати основну функцію - робити життя людей комфортним та відповідає нормам часу.

Деякі з реалізованих проектів компанії:

  • житловий будинок по вул. Довженка (Хмельницький),

  • житловий будинок по вул. П. Мирного (Хмельницький),

  • житловий будинок по вул. Вінницька (Хмельницький),

  • житловий будинок на Старокостянтинівське шосе (Хмельницький).

Якість об'єктів житлової забудови що зводяться було відзначено багатьма преміями та нагородами. А головним показником успішної діяльності БК «Будівельний Альянс Груп» є безперебійна робота відділу продажів, який готовий надати клієнтам пропозиції під запит будь-якого рівня.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом