ЖК Бісквітний

Одеса Приморський р-н

пров. Середньофонтанський, 3

Все продано

/9

Документи

перевіряємо

Забудовник

Одеса , Приморський р-н

Побудувати маршрут

пров. Середньофонтанський 3

Соборна площа

8 хв 26 хв

Ринок «Привоз»

4 хв 19 хв

Чорне море

10 хв 30 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

ЖК Бісквітний

будується

2 квартал 2021 Початкова дата: 4 квартал 2020

від 23 100 грн/м²

Експертний погляд

Не зважаючи на те що, ЖК БІСКВІТНИЙ розташований у центральній частині міста Одеси - Приморському, р-ні, по факту ж забудова ведеться у колишній промисловій зоні, що оточена приватною житловою забудовою та нежитловими будівлями з гаражами. На своєму сайті забудовник позиціонує комплекс, як будинок бізнес класу, з розвиненою інфраструктурою та зручною транспортною розв’язкою. Проте, вузькі вулиці та водночас близьке розташування до залізничного вокзалу та центру міста, збільшить транспортне навантаження, ускладнить дорожній рух та наявну екологічну складову. Також, є питання до позиціонування новобудови, як об'єкта належного до бізнес класу. До цього критерію не вписується відсутність гостьових паркомісць та замала кількість паркомісць в підземному паркінгу (бізнес клас передбачає наявність паркомісць у кількості 80 відсотків від кількості квартир, натомість забудовником заявлено 16 паркомісць). Наявні у житловому будинку квартири зменшеної площі теж не можна віднести до бізнес класу, адже у будинках такого класу площа квартири повинна перевищувати 50 кв.м, тоді як у будинку представлені квартири у 26 та 36 кв.м. І вже зовсім не бізнес клас - відсутність об'єктів благоустрою, у належних площах - зон відпочинку, майданчиків для дітей та для занять спортом.

Про містобудівні умови та обмеження

Відкриттям декількох кримінальних проваджень, за якими слідчі вбачають вчинення злочину передбаченого статтею 366 ККУ ( службове підроблення), закінчилось отримання замовником будівництва ТОВ «Середньофонтанський» вихідних даних на проектування багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом - ЖК БІСКВІТНИЙ. Підставами стала відсутність у відкритому реєстрі виданої містобудівної документації - містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки за адресою: провулок Середньофонтанський, 3 у м. Одеса, що є порушенням ЗУ “Про регулювання містобудівної діяльності" і як стверджує досудове слідство видача відбулась всупереч вимог чинного містобудівного законодавства із численними порушенням Державних будівельних норм, стандартів та правил. Зазначене може призвести до відтермінування отримання інвесторами майнових прав.

Про дозвіл на будівництво

Чинником, що підвищує інвестиційні ризики є питання підтвердження правомірності видачі дозволу на виконання будівельних робіт. Цей факт також фігурує у кримінальних провадженнях і знаходиться в площині рішень судових інстанцій. Так, рішенням Департаменту, в ході перевірки в порядку нагляду Управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради, проведеної у лютому 2020, документ скасований на підставі виявивлених порушень містобудівного законодавства при видачі дозволу на будівництво за адресою: провулок Середньофонтанський, 3 у м. Одеса.

Управлінням в адміністративному порядку було оскаржено скасування виданого дозволу на будівництво ЖК БІСКВІТНИЙ та проведення перевірки. 05.06.2020 суд відмінив рішення про скасування дозволу. На даний час подана апеляційна скарга на вказане рішення. У разі ухвалення судом відповідного рішення - дозвіл на будівництво буде скасовано, що призведе до зупинення будівництва та відтермінування введення об'єкта в експлуатацію.

Про порушення при проектуванні та реалізації проекту

Містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки висувають ряд обов’язкових до виконання вимог ДБН при проектуванні об’єкта. Зокрема, щодо соціально-побутового забезпечення та додержання норм необхідної площі обов’язкових майданчиків на об’єкті будівництва, дотримання норм пожежної безпеки шляхом забезпечення безперешкодного проїзду пожежної техніки.

Згідно матеріалів перевірки в порядку нагляду, контролюючим органом було встановлено, що істотно перевищений відсоток забудови земельної ділянки. Згідно візуалізації об’єкта на сайті забудовника, вбачається, що нормативна площа ( 35 відсотків для 10-ти поверхових будинків) набагато перевищена. Зазначене свідчить, що забудовник не зможе забезпечити наявність та необхідну площу всіх обов’язкових майданчиків (ігрові майданчики для дітей, для відпочинку дорослого населення, для занять фізкультурою, для господарських цілей та для стоянки автомашин). До того ж, необхідно передбачити площі благоустрою і озеленення та забезпечити вільний під'їзд пожежних машин безпосередньо до самого ЖК. Що з цього переліку буде забезпечено, наразі не відомо. При цьому, на форумі для інвесторів новобудов (https://forumodua.com/showthread.php?t=3237382&page=1), представник забудовника відзначає, що гостьовий паркінг взагалі відсутній, а кількість місць у підземному паркінгу - “близько 16-ти". Зважаючи на те, що житловий комплекс налічує близько 70 квартир, а на першому поверсі передбачаються приміщення громадського призначення, то 16 парковочних місць явно не достатньо. Рекомендуємо майбутнім інвесторам заздалегідь передбачити де вони та їх гості будуть залишати свої авто. Прилеглі дороги, які оточують комплекс, відносяться до 4 категорії - вузькі двополосні, та постійно зайняті автомобілями з прилеглих житлових будинків, тож знайти вільне місце біля свого комплексу буде дуже складно.

Документи

з коментарями експертів

Перевірити

Параметри

Стадія буд-ва

будується

Будинків

1

Кількість квартир

70

Кількість паркомісць

16

Технологія буд-ва

монолітно-каркасна

Утеплення

мінеральна вата

Висота стелі, м

2.90

Закрита територія

від авто та сторонніх

Клас ЖК

бізнес

Поверховість

10

Паркінг

наземний

Старт продажу

II квартал 2019

Стіни

газоблок

Опалення

індивідуальне

Стан квартири

з чорновим ремонтом

Про комплекс

У Приморському районі Одеси будується житловий комплекс бізнес класу «Бісквітний». «Смачна» назва будинку передбачає його привабливість для майбутніх мешканців. Його головними перевагами буде транспортна доступність, близькість до моря, продумана інфраструктура і вільні планування квартир. Комплекс покликаний стати комфортним місцем відпочинку, яке підійде і одеситам, і туристам.

Розташування та інфраструктура

Житловий комплекс з'явиться в провулку Середньофонтанській, 3. Від будинку можна доїхати на машині за 15 хвилин до центру Одеси, громадським транспортом знадобиться до 25 хвилин. У декількох хвилинах ходьби розташовані найкращі пляжі міста, де можна полежати на чистому золотистому піску і насолодитися морем. Поруч з будинком є ​​кілька парків, куди можна вийти на прогулянку. Розвинена інфраструктура району пропонує все необхідне в пішої доступності. Неподалік розташовані магазини, супермаркети і великий торгово-розважальний центр, в якому можна зробити покупки, сходити в кіно, кафе або відвідати дитячий ігровий центр. Поруч з будинком є ​​кілька дитячих садків, шкіл, ліцеїв, дитячий клуб і центр розвитку дитини. Поблизу також розташовано 3 вищих навчальних заклади.

Квартири і терміни здачі об'єкта

Житловий комплекс складається з одного десятиповерхового будинку. На території комплексу ведуться підготовчі роботи перед будівництвом, будинок планують здати в експлуатацію в 4 кварталі 2020 року. Забудовник пропонує одно- і двокімнатні квартири, які можна спланувати за своїм бажанням. Майбутні мешканці зможуть втілювати в життя найсміливіші дизайнерські рішення. Однокімнатні квартири, площею від 32 до 50 м2, можна купити за 18 950 - 21 750 грн / м2, двокімнатне житло, розміром від 55 до 65 м2, продають за 18 950 - 19 500 грн / м2. Житловий комплекс буде мати закриту територію, що охороняється, і наземний багаторівневий паркінг. Житловий комплекс «Бісквітний» - це місце свободи і затишку. У самому центрі міського ритму жителі зможуть насолодитися усіма перевагами цього району і створити свій комфортний дім мрії.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час