Інтергал-Буд

Заснований в 2003 році

Об'єкти в Києві 24

Об'єкти в Львові 3

Об'єкти в Гатном 1

Об'єкти в Одесі 1

Oб'єкти:29 ЖК на сайті

Будується:38 будинків будується в 14 ЖК

Регіони діяльності: Київ Львів с. Гатне Одеса

Переноси будівництва

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Інтергал-Буд

«Інтергал-Буд»: Турбота про покупців.

Опис

Компанія почала своє існування у 2003 році. За роки успішного функціонування на будівельному ринку України, співробітниками компанії було реалізовано близько 100 проектів, що склало близько 3 млн. кв. м житла для киян і не тільки. Всього побудовано і введено в експлуатацію 126 житлових будинків. 48 будинків у Києві, 5 будинків - в Київській області і 73 будинків у всіх регіонах України.

Територіальна представленість компанії постійно розширюється. Сучасні комфортні будинки вже радують своїх щасливих власників в Києві, Чернівцях, Житомирі, Рівному, Львові, Мукачеві та Ужгороді.

Менеджмент компанії дотримується політики відкритості до співпраці з покупцями і розвитку перспективних проектів, що вимагає обов'язкової відповідності високим запитам сучасного ринку нерухомості України. Компанія оснащує сучасний ринок первинного житла, надаючи покупцям будинки найвищої якості, додатковий комплекс послуг (забезпечення багатофункціональної інфраструктури), відкритість і лояльність до покупців (вигідні умови придбання квартири, власні програми довгострокової розстрочки, соціальні гарантії, вигідні умови банківського кредитування).

Діяльність

Найвідомішими проектами, реалізованими компанією, є: ЖК «Яскравий», ЖК «Володимирський», ЖК «Нивки-Парк», ЖК «Деміївка», ЖК «Сирецькі сади», ЖК «Малахіт», ЖК «Паркові озера», ЖК «Озерний гай Гатне» та інші. Кожен з об'єктів компанії розміщений за принципом «зручність для проживання» - наявність в безпосередній близькості зручних транспортних розв'язок, зон відпочинку, зелених зон, актуальна соціальна інфраструктура і сфера послуг (дитячі садки, магазини, кафе, спортивні майданчики, медичні заклади та паркінги).

Основними та незмінними принципами роботи компанії на українському ринку нерухомості є:

  • високі темпи будівництва об'єктів;

  • своєчасна (планова) здача об'єктів і введення їх в експлуатацію;

  • ведення будівництва без додаткового фінансування від інвесторів (за рахунок власних коштів);

  • відсутність проблемних забудов та довгобудів;

  • широке регіональне покриття представленості компанії на будівельному ринку.

Соціальна підтримка

Компанія «Інтергал-Буд» успішно реалізує програму TRADE-IN, в рамках якої, клієнту надається можливість продажу старої квартири в рахунок придбання нової в готових об'єктах компанії. Ця послуга дозволила великій кількості покупців здійснити заповітну мрію про придбання нової квартири.

Також, компанія успішно реалізує послугу «Ремонт під ключ», що дозволяє покупцям уникнути додаткових складнощів при впорядкуванні нової квартири, заощадити час і гроші. Покупець отримує квартиру, готову для безтурботного і щасливого життя, а також гарантії якості на проведені ремонтні роботи та використані, в ході ремонту, матеріали.

Клієнти компанії високо цінують наданий рівень комфорту, стабільність і якість сучасного житла високого європейського рівня.

Новини Інтергал-Буд

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом