Сучасний Дім

Заснований в 2003 році

Oб'єкти:0 ЖК на сайті

Переноси будівництва

Перенесення будівництва не виявлено

Опис Сучасний Дім

БК «Сучасний Дім»: нова Полтава.

Опис

Будівельна компанія «Сучасний Дім» була заснована в Полтаві в 2003 році. Пріоритетним напрямком діяльності компанії є будівництво житлових будинків і комплексів, торгово-офісних приміщень і культурних об'єктів.

Висококваліфікований персонал компанії здійснює роботи з проектування та будівництва об'єктів житлової та комерційної нерухомості будь-якого рівня складності і класу об'єктів, що зводяться. Основними принципами діяльності компанії на будівельному ринку регіону є комфорт створюваних об'єктів для їх власників і якість матеріалів, з яких створюються об'єкти будівництва.

Діяльність

Динамічні темпи розвитку компанії, накопичений досвід створення об'єктів нерухомості дозволили зайняти компанії лідируючі позиції будівельної галузі Полтави.

Досвід і професіоналізм співробітників компанії підтверджений високими темпами розвитку і великою кількістю вдячних клієнтів, які придбали квартири в нових комфортних і сучасних будинках і комплексах забудовника «Сучасний Дім». Заслугувавши позитивну репутацію надійного забудовника, компанія не перестає піклуватися про своїх клієнтів - розробляє і впроваджує новітні фінансові програми безпроцентної розстрочки і дотримується принципу «справедливої ​​ціни» на комфортні квартири, які відповідають вимогам технічного прогресу і запитам суспільства.

Деякі з реалізованих проектів компанії:

  • житловий будинок по вул. Монастирська (Полтава),

  • житловий будинок по вул. А. Бідного (Полтава),

  • житловий будинок на пл. Незалежності (Полтава),

  • житловий будинок по вул. Головка (Полтава).

Соціальна відповідальність

Компанія бере безпосередню участь і надає підтримку в численних соціальних програмах Полтави і області. Забудовник надає підтримку представникам незахищених верств населення, а також підтримує спортивні програми і акції регіону (організація футбольних чемпіонатів). У планах на майбутнє у компанії є амбітний проект - будівництво Спортивній Академії, яка відповідає світовим стандартам підготовки спортсменів.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом