Status Group

Заснований в 2005 році

Oб'єкти:5 ЖК на сайті

Будується:13 будинків будується в 5 ЖК

Регіони діяльності: Київ с. Вишеньки

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

від 6 до 12 міс.

1

від 1 до 2 років

1

більше 2 років

1

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Status Group

Компанія Status Group: професіоналізм, інноваційність та передове мислення

Status Group – девелоперська компанія повного циклу, заснована у 2005 році. За роки діяльності компанія стала одним із лідерів у будівництві житлової та комерційної нерухомості у Києві. Забудовник Статус Груп успішно ввів в експлуатацію понад 100 тисяч квадратних метрів житла.

Компанія має власний парк сучасного обладнання та спеціалізованої техніки, що дозволяє реалізовувати багатофункціональні житлові комплекси. Понад 50% проектів від Status Group — ЖК, що поєднують у собі можливості для культурного розвитку, сімейного відпочинку, занять спортом та здорового життя. При зведенні нових об'єктів компанія виходить далеко за межі формального підходу до будівництва. Багато уваги забудовник акцентує не лише на дизайні будівлі, а й на створенні теплої атмосфери, а також безпеці та комфорту для мешканців.

Діяльність

Компанія Статус Груп пропонує потенційним інвесторам не просто житлову площу, а повноцінні об'єкти з розвиненою внутрішньою інфраструктурою: магазинами, дитсадками, фітнес-центрами, ресторанами та лаунж-зонами. Такий підхід гарантує створення ідеального простору, який не хочеться покидати.

Більшість об'єктів житлової нерухомості забудовника сконцентровано у столиці України. Переважно це багатоповерхові житлові комплекси комфорт-класу. Набагато рідше компанія реалізує проекти бізнес-сегменту.

Найбільш популярні об'єкти від Status Group у Києві:

У всіх цих новобудовах девелопер дає можливість купити квартиру у розстрочку. Останні новини компанії ви зможете відстежити на офіційному сайті девелопера, а ознайомитися з відгуками інвесторів – на спеціалізованих форумах в Інтернеті.

Новини Status Group

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом