МЖК Експрес-24

Заснований в 1996 році

Oб'єкти:0 ЖК на сайті

Переноси будівництва

Перенесення будівництва не виявлено

Опис МЖК Експрес-24

БК «МЖК Експрес-24»: обирати тобі.

Опис

Будівельна компанія «МЖК Експрес-24» була створена в 1996 році в м. Івано-Франківськ. Основний напрямок діяльності компанії - будівництво житлової нерухомості (житлових комплексів). Також компанією успішно реалізовані проекти будівництва об'єктів комерційної нерухомості та соціальної інфраструктури.

Головним завданням діяльності компанії є створення актуальних, відповідних нормам часу і технічного прогресу, проектів житлової і комерційної нерухомості. Пріоритети в досягненні поставлених цілей будівництва житла - це якість і надійність споруджуваних об'єктів.

Діяльність

За час професійної діяльності на будівельному ринку регіону компанією були реалізовані сміливі об'єкти будівництва житлового призначення, завойована репутація якісного і надійного забудовника регіону, сформований унікальний набір методів і прийомів сучасного будівництва, а також створена потужна команда фахівців. Застосовуючи інновації, використовуючи свій багаторічний досвід будівництва, звертаючи увагу на вимоги до сучасного житла і потреб клієнтів, компанії вдалося створити власне унікальне бачення сучасної нерухомості.

До основних принципів, які компанія використовує в своїй роботі відносяться:

  • комфорт і затишок створених об'єктів житла (зручність і розвинена актуальна інфраструктура),

  • високий рівень якості та безпека будівництва об'єктів житла,

  • захист інвестицій (дотримання термінів проектування і будівництва, індивідуальний підхід до кожного клієнта і його потреб, доступні ціни та система розстрочки, швидкі темпи будівництва об'єктів).

Деякі з реалізованих об'єктів житлового будівництва СК «МЖК Експрес-24»:

  • ЖК Millennium (Івано-Франківськ),

  • ЖК «Паркове містечко» (Івано-Франківськ),

  • ЖК «Столичний квартал» (Коломия).

Також, СК «МЖК Експрес-24» були реалізовані проекти соціального спрямування: готельні комплекси і храми міста та області. За активну професійну позицію в створенні своїх унікальних об'єктів будівництва компанія знайшла значну кількість вдячних клієнтів і відзначена престижними регіональними та загальнодержавними нагородами та преміями в сфері будівництва. Наприклад, компанія увійшла в TOP 100 компаній України і отримала нагороду «Лідер року» (2018 р.)

Новини МЖК Експрес-24

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом