Галжитлобуд

Заснований в 2013 році

Об'єкти в Львові 10

Об'єкти в Києві 3

Об'єкти в Сокольники 2

Oб'єкти:15 ЖК на сайті

Будується:12 будинків будується в 7 ЖК

Регіони діяльності: Львів Київ Сокольники

Партнерство: ВІР Західбуд

Переноси будівництва

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Галжитлобуд

БК «Галжитлобуд»: перспективний забудовник.

Опис

Будівельна компанія «Галжитлобуд» створює багатоповерхові житлові будинки європейського рівня, пропонуючи клієнтам кращі умови продажу квартир і сучасні комфортні умови проживання в придбаних квартирах. У своїх проектах проектувальники компанії використовують всі сучасні методи в архітектурі, будівництві і дизайні житлових будинків і прилеглих територій. За порівняно короткий період розвитку і функціонування на ринку будівництва житлової нерухомості України, компанія досягла значного результату:

  • більше 700 проданих квартир з сучасним зручним плануванням;

  • 15 споруджуваних об'єктів на території Львова та Києва;

  • більше 1500 щасливих мешканців, які купили комфортні квартири.

Діяльність

Основні принципи, якими керується компанія у своїй професійній діяльності це: висока якість об'єктів, доступна ціна, приємні знижки і умови розстрочки. Це дозволило компанії завоювати звання надійного забудовника у Львові, який надає послуги високого рівня.

Розширюючи географію представленості компанії на ринку України, компанія будує два нових житлових комплекси в м. Київ. Деякі з реалізованих об'єктів компанії:

  • ЖК Бережанський (Київ),

  • ЖК Багговутівська (Київ),

  • ЖК на вул. Врубеля, 42-А (Львів),

  • ЖК на вул. Героїв УПА, 73 (Львів).

Висококваліфіковані фахівці компанії розуміють, що в сучасних реаліях життя недостатньо поліпшеного планування квартири або наявність поруч транспортної розв'язки. Необхідна продумана і актуальна інфраструктура. З огляду на це, в рамках розвитку напрямку будівництва комерційної нерухомості, компанія будує сучасні торгово-розважальні комплекси та інші об'єкти соціального призначення в безпосередній близькості до об'єктів житлового будівництва або об'єднаних на одній території.

Новини Галжитлобуд

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом