ENSO

Заснований в 2017 році

Oб'єкти:3 ЖК на сайті

Будується:17 будинків будується в 3 ЖК

Регіони діяльності: Київ

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

до 6 міс.

1

від 1 до 2 років

1

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис ENSO

Опис

Будівельний холдинг ENSO був заснований в 2017 році в м. Київ. За короткий період представленості на ринку будівництва житлової та комерційної нерухомості, компанії вдалося зайняти лідируючі позиції на будівельному ринку регіону. В першу чергу, успіх проектів забезпечений неухильним дотриманням компанії своєї місії - впровадження в життя актуальних рішень, що дозволяють створювати неповторні об'єкти будівництва, покликані не тільки дарувати комфорт і затишок власникам і інвесторам, а й значно прикрасити вигляд міста. Це стало можливим завдяки реалізації сміливих і амбіційних проектів будівництва сучасних і комфортних житлових комплексів.

Діяльність

Основним напрямком діяльності холдингової компанії ENSO є будівництво об'єктів нерухомості та інфраструктури. Даний напрямок діяльності компанії дозволив приступити до реалізації сміливих і амбіційних проектів, покликаних наповнити новим змістом процеси сучасного містобудування і реалізувати нові актуальні підходи в архітектурі і дизайні комфортних житлових будинків і комплексів.

Також компанія успішно розвиває такі напрямки професійної діяльності:

  • будівництво торгової нерухомості,

  • роботи по проектуванню об'єктів будівництва,

  • фінансування інвестиційних проектів,

  • обслуговування об'єктів нерухомості з використанням інноваційних сервісів,

  • контроль і аудит девелоперських процесів.

Основними об'єктами будівництва нерухомості житлового призначення є:

  • ЖК POETICA (Київ),

  • ЖК DIADANS (Київ),

  • ЖК FJORD (Київ).

Інноваційний підхід

З метою забезпечення більшого комфорту для потенційних клієнтів, компанією була розроблена і впроваджена можливість проведення віртуальної екскурсії по вибраній квартирі в будинку, що будується. Безпровідні VR-окуляри дозволяють клієнтам опинитися всередині власної квартири ще на етапі зведення будинку. Ця послуга безсумнівно завоювала серця інвесторів і дозволяє зробити процес прийняття рішення про покупку квартири ще простішим і інноваційним.

Турбота про своїх клієнтів дозволяє компанії ENSO бути лідером на ринку будівництва нерухомості регіону і розширювати свої можливості при реалізації найсміливіших архітектурних проектів.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом