Dragon Capital

Заснований в 2000 році

Oб'єкти:4 ЖК на сайті

Будується:29 будинків будується в 2 ЖК

Регіони діяльності: Київ с. Віта-Поштова с. Лебедівка

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

до 6 міс.

1

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Dragon Capital

Компанія Dragon Capital: один із найбільших інвесторів на ринку нерухомості України

Dragon Capital — інвестиційна компанія, яка надає повний спектр інвестиційно-банківських та брокерських послуг як для корпоративних, так і для приватних клієнтів. Забудовник Драгон Кепітал заснований ще 2000 року, тому має понад 19 років досвіду інвестицій в український ринок нерухомості. Як результат – компанія забезпечує ефективне будівництво та управління масштабними житловими, офісними та торговельними проектами.

Dragon Capital є чинним інвестором у секторі комерційної нерухомості та демонструє особливий інтерес до якісних успішно введених в експлуатацію об'єктів. Станом на 2022 рік, під управлінням компанії знаходяться 300 тис. квадратних метрів торгових та офісних площ, а також понад 300 тис. квадратних метрів складських приміщень. Особливу популярність набули кілька елітних ЖК в Оболонському районі Києва.

Діяльність

У 2007 році забудовник Dragon Capital зважився на створення організації Dragon-Ukrainian Properties & Development. З того часу компанія-девелопер уже інвестувала у будівництво в Україні понад 300 млн доларів. Достатньо уваги було приділено зведенню котеджного міста Green Hills, розташованого у селищі Віта-Поштова Київської області.

Забудовник Dragon Capital також відомий завдяки таким проектам у сфері нерухомості:

Нагадаємо, що з новинами компанії та умовами розстрочки ви зможете ознайомитись у нашому експертному бюро або на офіційному сайті забудовника. Перед тим, як купити квартиру, вивчіть відгуки про девелопера в інтернеті.

Новини Dragon Capital

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом