BD Holding

Заснований в 2010 році

Oб'єкти:5 ЖК на сайті

Будується:6 будинків будується в 4 ЖК

Регіони діяльності: с. Петропавлівська Борщагівка с. Софіївська Борщагівка

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

від 6 до 12 міс.

1

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис BD Holding

БК BD Holding: комфорт під Києвом.

Опис

Будівельна компанія BD Holding була заснована в 2010 році в Києві. Основним видом діяльності компанії є повний цикл будівництва об'єктів житлового та комерційного призначення в екологічно чистих районах Київської області. Саме наближеність до столиці, а також можливість жити за межею метушні мегаполісу зробили проекти будівництва компанії привабливими для клієнтів.

За роки успішної діяльності компанія реалізувала більше 7 проектів житлової забудови в передмісті Києва. Відмінною рисою будівництва компанією своїх об'єктів є використання тільки якісних сертифікованих матеріалів, перевірених європейських технологій будівництва та впровадження новітніх будівельних матеріалів та досвіду при зведенні своїх об'єктів. Це дозволило компанії сформувати імідж надійного забудовника.

Діяльність

За 9 років представленості на будівельному ринку Києва і області компанія реалізувала проекти будівництва понад 70 житлових будинків, щасливими володарями нових комфортних квартир в зеленому передмісті Києва стали більше 5 тисяч сімей або понад 17 тисяч щасливих мешканців красивих і комфортних будинків забудовника BD Holding. Компанія забезпечує повний цикл робіт з проектування, дизайну, будівництва, юридичній і фінансовому управлінню об'єктами будівництва. Проекти компанії безумовно стали окрасою місця, де вони були побудовані і викликають інтерес у мешканців столиці.

Деякі з реалізованих об'єктів компанії:

  • ЖК «Празький Квартал» (Петропавлівська Борщагівка, Київ),

  • ЖК «Аметист» (Петропавлівська Борщагівка, Київ),

  • ЖК Echo park (Петропавлівська Борщагівка, Київ),

  • ЖК «Европейка» (Софіївська Борщагівка, Київ).

Високоефективна система оптимізації бізнес-процесів, що застосовується при реалізації проектів компанії, дозволила компанії затвердитися в статусі надійного забудовника регіону, запропонувати на ринку конкурентну ціну, дотримуватися взятих на себе зобов'язання щодо термінів завершення будівництва об'єктів нерухомості і виконувати будівництво об'єктів будь-якого рівня складності і класу (від економ до комфорт).

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом