Атлант

Рейтинг забудовника:

3.4

Низький

Сайт забудовника

7 ЖК на сайті

Заснований в 1988 році

Новобудови Атлант

БК «Атлант»: більше 30 років довіри.

Опис

Будівельна компанія «Атлант» представлена ​​на ринку нерухомості вже більше 30 років. За цей час високопрофесійний колектив компанії накопичив колосальний досвід, створивши свої об'єкти в 18 містах і 4 державах світу.

Основними перевагами компанії можна вважати інноваційні технології будівництва і надійність забудовника (всі об'єкти були здані чітко в зазначені терміни). Це сформувало позитивний імідж компанії і велику кількість надійних партнерів і вдячних клієнтів.

Діяльність

Завдяки потужній власній виробничій базі компанія побудувала і здала у встановлені строки понад 1 млн. 250 тис. кв. м нерухомості житлового та промислового призначення. Це дозволяє компанії обійтися без залучення сторонніх підрядників і дотримуватися швидких темпів будівництва своїх об'єктів. Деякі з реалізованих об'єктів компанії:

  • ЖК «Одеський бульвар» (с. Новосілки),

  • ЖК «Атлант» (смт Коцюбинське),

  • ЖК «Олімпійський» (Бровари),

  • ЖК «Північний» (Чернігів).

Компанія дбає про продуману і актуальною інфраструктурі всіх житлових комплексів, огранізует якісний сервіс з охорони та благоустрою територій споруджуваних житлових комплексів. Турбота про клієнтів не залишилася непоміченою і об'єкти компанії користуються попитом на ринку нерухомості України.

Про високий рівень професіоналізму команди проектувальників і будівельників, продуманому комфорті і функціональності житлових об'єктів, якісному рівню життя з використанням інновацій, відповідного запитам суспільства і технічного прогресу, свідчить велика кількість вдячних власників нових квартир, а також численні галузеві регіональні та загальнодержавні нагороди, якими відзначені багато об'єктів, створені руками співробітників колективу будівельної компанії «Атлант».