Альянс Новобуд

Заснований в 2006 році

Oб'єкти:7 ЖК на сайті

Будується:14 будинків будується в 5 ЖК

Регіони діяльності: м. Бровари Київ

Партнерство: Cityconsult Development

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

від 1 до 2 років

2

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Альянс Новобуд

Альянс Новобуд: сучасний дизайн та будматеріали провідних європейських виробників

Альянс Новобуд — один із найбільших забудовників Київського регіону з успішним досвідом реалізації проектів житлової нерухомості. Компанія займається будівництвом інфраструктурних об'єктів та важливих об'єктів соціального призначення. У штаті девелопера працюють 70 досвідчених фахівців, які гарантують якісне проектування, будівництво та супровід.

Компанія Альянс Новобуд заснована у 2006 році. За 16 років діяльності девелопер реалізував понад 280 тисяч квадратних метрів площі. У пріоритеті Альянс Новобуд будівництво житлових об'єктів європейського рівня, а також використання під час зведення ресурсозберігаючих, інноваційних та екологічних будівельних матеріалів.

Діяльність

Практично всі ЖК від забудовника Альянс Новобуд відрізняються мальовничим та екологічно чистим розташуванням, а також незвичайним дизайном. Понад 70% житлових об'єктів мають розвинену внутрішню інфраструктуру та продуману концепцію. Основні регіони діяльності компанії — Київ та Бровари.

Більшість ЖК від цього забудовника реалізовані в бізнес-сегменті, набагато рідше можна купити квартиру в новобудові комфорт-класу. Проекти в цій компанії абсолютно різнопланові: є як малоповерхове житло на 4 поверхи, так і великі багатоповерхові ЖК на 24 поверхи.

Особливу популярність набули такі комплекси:

На офіційному сайті компанії публікуються новини, а також наведені умови розстрочки. Відгуки про девелопера є у вільному доступі в інтернеті.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом