Інфраструктура

Одеська область

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
325890 2226870

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови Одеської області

всі об'єктів

Новобудови Одеської області

Кожен хоче мати власне затишне містечко, нехай і невелику, але свою квартиру. Така нерухомість є найбільш популярною і затребуваною. Південь нашої країни завжди приваблював своєю теплою погодою, Чорним морем, прекрасною природою. Причому, популярними є квартири не тільки в самій Одесі, а й у області. Сьогодні новобудови Одеської області стали провідною галуззю. Що також цікаво, стало модно і затребувано будувати житлові комплекси, які розташовуються в десятках кілометрів від найближчого великого міста.

Затребуваність нерухомості

Популярність квартир в Одеській області пояснюється прекрасною екологічною обстановкою, великою площею, наявністю великої кількості водойм, розвиненою інфраструктурою. Останнім часом новобудови в Одеській області активно продаються. Цьому сприяють різні чинники: вигідні і гнучкі умови покупки, швидке оформлення кредиту, поетапна оплата. Всі новобудови зводять із сучасних і якісних матеріалів. Квартири світлі і просторі, щоб кожен член сім'ї відчував себе комфортно. Покупці завжди можуть вносити свої корективи в проект під час початкових будівельних робіт.

Житло біля моря

Останнім часом нерухомість активно продається по всій Одеській області. Варто зазначити, що широкий вибір нових житлових комплексів представлений в таких містах як Південний, Білгород-Дністровський, Іллічівськ. Там створена вся необхідна інфраструктура, школи, садочки, супермаркети, кінотеатри, ресторани. Купуючи новобудову на ранньому етапі будівництва, Ви зможете самі вибрати поверх і потрібну сторону будинку. Ціни на новобудови в Одеській області залежать від метражу, кількості кімнат, розташування. Найкраще наймати для пошуку квартири ріелторів. Так Ви зможете убезпечити свою покупку і бути впевненими в дотриманні всіх нотаріальних нюансів. Не варто думати, що нерухомість в Одеській області гірше, ніж в самій Одесі. Є безліч невеликих містечок, розташованих на узбережжі, які пропонують чудові новобудови за доступними цінами. Тут найголовніше уважно вивчити ринок і вибрати найбільш підходящий варіант.

✅ Локація Одеська область
✅ Кількість об'єктів у продажу 60
✅ Мінімальна ціна за м² від 10 900 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 34 740 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом