ЖК Etalon Park

Львів Личаківський р-н

вул. Лодія, 6

Новий ЖК

Консультація юриста

Замовити

Рейтинг ЖК

Парковка

перевіряємо

Ліфти

перевіряємо

Енергоефективність

Забудовник: НЕ ЗАЯВЛЕНИЙ

566 ЖК на сайті

Львів , Личаківський р-н

Побудувати маршрут

вул. Лодія 6

Львівська Ратуша (пл. Ринок)

10 хв 25 хв

Залізничний вокзал Львів

18 хв 41 хв

Парк Високий Замок

9 хв 42 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

ЖК Etalon Park

в проекті

немає даних

невідомо

Параметри

Стадія буд-ва

в проекті

Клас ЖК

комфорт

Ціни та інша загальна інформація про проект

Житловий комплекс Etalon Park — проект бізнес-класу, розташований у Личаківському районі Львова. Комплекс відрізняється ергономічними індивідуальними плануваннями квартир, а також наявністю підземного паркінгу, який вирішує проблеми мешканців з паркуванням. У ЖК Etalon Park є як однорівневі квартири, площею від 37 до 82 квадратних метрів, так і більш габаритне дворівневе житло, площею 85-170 квадратних метрів. У кожній квартирі реалізовано індивідуальне опалення, а також є власні тераси, з яких відкриваються чудові види. Висота стель складає 2,9 м.

Соціально-побутова інфраструктура, переваги району та транспортна розв'язка

Комплекс відрізняється вдалим розташуванням: з одного боку від нього знаходиться велика рекреаційна зона, а з іншого — добре розвинена зовнішня інфраструктура. Приблизно за 15 хвилин жителі ЖК Еталон Парк дійдуть до кількох супермаркетів, кав'ярень та державної школи. За п'ять хвилин їзди від комплексу також розташований медичний центр та спортивний комплекс.

До найближчої зупинки громадського транспорту йти не більше 5 хвилин. Біля неї зупиняються автобуси №18, №29, №260, які дозволяють без автомобіля швидко дістатися до інших районів Львова. На дорогу до Львівської Ратуші мешканці витратить приблизно 10 хвилин на автомобілі та 25 хвилин на маршрутному таксі.

У житловому комплексі Еталон Парк є різні планування житла, а вартість квадратного метра залежить від багатьох факторів. Детальніше ознайомитися з ходом будівництва, а також умовами розстрочки та кредиту, за якими забудовник пропонує купити квартиру, ви можете на нашому сайті. Завітайте у відділ продажу ЖК за адресою вул. Лодія, 6: він надасть реальні фото об'єкта та дані про акції, що проводяться.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом