Суд залишив Микитася в СІЗО

У середу, 8 липня, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду відмовив у задоволенні клопотання сторони захисту колишнього народного депутата і екс-глави компанії Укрбуд Максима Микитася про зміну запобіжного заходу.

Про це повідомляє пресслужба ВАКС.

Відзначається, що адвокат просив змінити підозрюваному Мікітасеві запобіжний захід з утримання під вартою зі 100 млн грн застави на цілодобовий домашній арешт.

Прокурор на це зазначив, що ризик втечі, тиск на інших фігурантів, вчинення нового злочину відсутні як раз тому, що Микитась знаходиться у СІЗО. До перебування там ризики існували, що підтвердила апеляція ВАКС, коли призначила йому варту і 100 млн застави.

За словами прокурора, Микитась та його захисники вперше говорять про хворобу матері (сам підозрюваний сказав, що це пухлина). При обранні запобіжного заходу восени і навесні вони про це не заявляли.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, Національне антикорупційне бюро посилив підозру Мікітасов. В ході досудового розслідування детективи встановили нові епізоди. Так, Микитась та інші посадові особи "Укрбуду" використовували завідомо підроблені офіційні документи в процесі обміну квартир Нацгвардії в будинках в центрі столиці на нерухомість на околиці Києва.

Забудовники:

Автор:

Володимир Гришенко

Журналіст/ редактор

Освіта – закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут журналістики. За професією працюю вже понад 15 років. Улюблені теми – економіка та політика, знаюся на криптовалютах та ринках, цікавлюся нерухомістю. На ресурсі НЕРУХОМІ із травня 2020 року.

Усі статті автора

Коментарі

23.5т

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом