Біля ЖК Сан-Франциско облаштували парковку і велодоріжку за рахунок зеленої зони

На проспекті Перемоги в Києві навпроти ЖК Сан-Франциско таки облаштували парковку для автотраснспорта і повернули велодоріжці колишню ширину, через що свого часу розгорівся великий скандал.

Як видно на фото пабліку "Місто-парковка", зробили це за рахунок зеленої зони, яка раніше відділяла велодоріжку від проїжджої частини. Згідно правил дорожнього руху, паркуватися на автомагістралях, яким є проспект Перемоги, можна виключно паралельно тротуару. Однак, як бачимо на фото – на парковці розмітка "ялинка", що є порушенням. Тому її згодом мають замінити.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, в районі Нивок біля ЖК Сан-Франциско (проспект Перемоги, 67), для облаштування парковки зруйнували велодоріжку і частина газону. Така ситуація вкрай обурила громаду велосипедистів. У підсумку вони приїхали зі спецінструментами і розламали парковку. У КМДА підтримали позицію активістів, заявивши, що ця парковка, облаштована з порушенням правил дорожнього руху і без узгодження з містом. Тому вона незаконна, створює аварійну ситуацію на проспекті.

У свою чергу, пресслужбі SAGA Development – компанії, яка будує ЖК Сан-Франциско – заявили, що не мають ніякого відношення до зруйнованої велодоріжці, все що відбувалося з нею – це відповідальність магазину, який відкрився у житловому комплексі.

Як відомо, двосторонню велосипедну доріжку на Нивках облаштували ще у 2016 році, під час капремонту проспекту Перемоги. Вона увійшла до магістрального велосипедного маршруту "Проспект Перемоги - Центр". Її затвердили на засіданні Київради у відповідності до Концепції розвитку велосипедної інфраструктури.

Забудовники:

Коментарі

5.3т