ЖК Реситаль

Київська область с. Софіївська Борщагівка

вул. Петровська, 23

Заморожено

/5

+380678193018

Документи

перевіряємо

Вертикальний транспорт

перевіряємо

Енергоефективність

Забудовник

1 ЖК на сайті

Київська область , с. Софіївська Борщагівка

Побудувати маршрут

вул. Петровська 23

Святошин

16 хв 39 хв

Академмістечко

14 хв 31 хв

Житомирська

12 хв 34 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

2 будинок

будівництво заморожене

немає даних

невідомо

1 будинок

будівництво заморожене

невідомо Початкова дата: 3 квартал 2020

невідомо

3 будинок

в проекті

немає даних

невідомо

Параметри

заморожено

Стадія будівництва

комфорт

Клас ЖК

стоянка

Паркінг

9

Поверховість

3

Будинків

756

Кількість квартир

немає

Кількість апартаментів

ІІ квартал 2017

Старт продажу

Закрита територія

від авто та сторонніх

Стан квартири

з чорновим ремонтом

Технологія будівництва

цегляна

Стіни

газоблок

Утеплення

мінеральна вата

Опалення

індивідуальне

Висота стелі, м

2.70

Кількість паркомісць

450

Початок будівництва

ІІІ квартал 2017

Утримання м²

невідомо

Про житловий комплекс

У селі Софіївська Борщагівка розпочато будівництво нового житлового комплексу з квартирами класу комфорт. Для розташування комплексу вибрано місце в новому районі, де збудовані або будуються сучасні житлові масиви з релевантною інфраструктурою. До кільцевої дороги від комплексу всього лише три з половиною кілометри, а доїхати на автомобілі до найближчої станції метро «Житомирська» можна за двадцять хвилин. Транспортна розв'язка поблизу комплексу приємно порадує власників особистих транспортних засобів.

Будинки і житловий фонд

Всього в комплексі буде три дев'ятиповерхові житлові будинки із загальним числом квартир більше 750. Задіяні сучасні архітектурні рішення в оформленні фасадів, які будуть виглядати самобутньо за рахунок контрастного забарвлення і оригінальних елементів. Автономне опалення в кожному з будинків дозволить мешканцям почувати себе комфортно незалежно від початку централізованого опалювального сезону. У квартирному фонді першого з будинків, який обіцяють ввести в експлуатацію вже в 2020 році, будуть одно- і двокімнатні квартири з фасадними вікнами, просторими кімнатами і гідними за розміром кухнями і санвузлами.

Оформлення внутрішньої території

Згідно з проектом забудовника, внутрішня територія комплексу буде закрита від сторонніх осіб і транспортних засобів. Прибудинкова територія та ділянки між будинками будуть узгоджені з концепцією «без автомобілів», а паркувальні місця припускають розмістити на відкритій стоянці. Загальна кількість паркомісць за попередніми даними складе 450, що майже вдвічі менше числа квартир. Між будинками будуть розбиті зелені зони відпочинку з дитячими і спортивними куточками, лавками і клумбами.

Внутрішня і зовнішня інфраструктура

Забудовник передбачає для мешканців комплексу звести деякі об'єкти соціального і побутового призначення прямо на територія комплексу. Для цього будуть побудовані три окремих будівлі, де розмістяться магазини, аптека, перукарня, кав'ярня і інші подібні заклади. Розміщення комплексу дозволить жителям користуватися інфраструктурою не тільки села, до юрисдикції якого він відноситься, але також і прилеглих населених пунктів, Вишневого та Старопетрівського, дістатися до яких на автомобілі можна за кілька хвилин.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час