ЖК вул. Вишгородська, 47 ж

Київ Подільський р-н

вул. Вишгородська, 47 ж

/2

Консультація юриста

Замовити

Рейтинг ЖК

Парковка

перевіряємо

Ліфти

перевіряємо

Енергоефективність

перевіряємо

Забудовник: Будінвест КМ

1 ЖК на сайті

Заснований в 2006 році

Київ , Подільський р-н

Побудувати маршрут

вул. Вишгородська 47 ж

Мінська

18 хв 30 хв

Героїв Дніпра

17 хв 27 хв

Оболонь

18 хв 28 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

ЖК вул. Вишгородська, 47 ж ЖК вул. Вишгородська, 47 ж

в проекті

немає даних

невідомо

Параметри

Стадія буд-ва

в проекті

Поверховість

25

Паркінг

підземний

Будинків

2

Кількість квартир

440

Про житловий комплекс

У Подільському районі столиці по вул. Вишгородська, 47ж планується будівництво нового житлового комплексу класу «комфорт». На великій території розмістяться дві багатоповерхівки зі зручними і просторими квартирами, власними об'єктами інфраструктури та гарантією повної безпеки. На поточний момент достовірно не відомо зовнішнє оформлення будівлі та прибудинкової території, відсутні дані про технічні характеристики і комунікації ЖК.

Розташування

Дістатися до найближчої станції метро («Оболонь» або «Героїв Дніпра») можна на автомобілі, витративши до 20 хвилин, або на громадському транспорті, зупинка якого розташована в 200 м від будинку. Маршрутні таксі курсують в різних напрямках, що дозволить доїхати не тільки до метрополітену, а й в центр столиці або сусідні райони.

Не викличе у жителів труднощів і пересування на особистому автомобілі, оскільки сусідні дороги досить просторі, обкатані і практично ніколи не стоять в заторах.

Інфраструктура

Подільський район відрізняється престижністю і розвиненістю, тому жителі нового ЖК не будуть зазнавати труднощів з об'єктами інфраструктури. В радіусі 500 м знаходиться дитячий садок, початкова школа №326 та загальноосвітня №6, центри раннього розвитку. Поруч з будинком розташовуються відділення аптек, банків, пошти, салон краси «Beauty studio» і перукарня «Олеся».

Для здійснення покупок можна відправитися в найближчі супермаркети або невеликі магазини, які в достатній кількості представлені в районі. Однак для масштабної закупівлі або шопінгу краще виїхати в центральну частину столиці.

Провести дозвілля можна в кафе, ресторанах або розважальних центрах. Для любителів активного відпочинку і природи поруч знаходиться лісове урочище «Крістерів» і каскад гарних озер з мальовничими краєвидами.

Планування і вартість житла

Станом на жовтень 2019 року немає достовірної інформації про житловий комплекс, його поверховість, технології будівництва, технічні характеристики і вартість житла. Відомо лише, що ЖК по вул. Вишгородська, 47ж включатиме два будинки, розташованих на просторій закритій території.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом