ЖК Дипломат

Київ Шевченківський р-н

вул. Гоголівська, 44-46

Продаж призупинений

/5

+380678193018

Вертикальний транспорт

перевіряємо

Забудовник

6 ЖК на сайті

Заснований в 2001 році

Київ , Шевченківський р-н

Побудувати маршрут

вул. Гоголівська 44-46

Майдан Незалежності

6 хв 17 хв

Золоті ворота

5 хв 22 хв

Лук'янівська

17 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

ЖК Дипломат

будується

невідомо Початкова дата: 4 квартал 2019

Продаж призупинено

Документи

55/100

з коментарями експертів

Перевірити

Параметри

будується

Стадія будівництва

еліт

Клас ЖК

підземний

Паркінг

16

Поверховість

1

Будинків

111

Кількість квартир

немає

Кількість апартаментів

IV квартал 2016

Старт продажу

Закрита територія

невідомо

Стан квартири

під ремонт

Технологія будівництва

монолітно-каркасна

Стіни

цегла

Утеплення

мінеральна вата

Опалення

автономне

Висота стелі, м

2.70

Кількість паркомісць

63

Початок будівництва

IV квартал 2016

Утримання м²

невідомо

Про комплекс

Новий комплекс з квартирами еліт-класу знаходиться в самому розпалі будівельних робіт. Розташовуватися він буде в популярному і престижному Шевченківському районі столиці. Даний комплекс являє собою двосекційну елегантну будівлю, побудовану в класичному стилі. Секції будуть відрізнятися як кількістю поверхів, так і призначенням. У шістнадцятиповерховій секції запроектовані комфортабельні квартири, а в восьмиповерховій розміститься сучасний готель.

Самобутність внутрішньої інфраструктури

Підземний паркінг забезпечить збереження автомобілів господарів квартир, їх гостей і відвідувачів готелю. На нижніх поверхах комплексу передбачені комерційні приміщення, в яких можуть бути розташовані різноманітні об'єкти побутової інфраструктури. Водопостачання, електропостачання та каналізаційна мережа будуть загальноміськими, а опалювальна система передбачена автономною - від власної, що працює на газу, котельні, яка буде побудована на даху комплексу. Два сучасних швидкісних ліфта, пасажирський і вантажно-пасажирський, будуть розвозити мешканців і їх гостей по поверхах. Нестандартним чином збираються оформити прибудинкову територію відпочинку. Вона буде розташована на даху паркінгу і на даху готелю. Це буде зелена зона, що радує око, з ефектним ландшафтним дизайном.

Вибір квартир на будь-який смак

Квартири комплексу будуть відрізнятися суворо комфортабельним плануванням, але непарною кількістю кімнат - одна, три або п'ять. На верхніх поверхах проектуються дворівневі апартаменти підвищеного комфорту. Всі кімнати і підсобні приміщення будуть мати правильну геометричну форму. У квартирах будуть здійснені попередні роботи, що включають проведення основних комунікацій.

Бонуси зручного розташування

Необхідно відзначити, що комплекс будується в самому центрі міста, в районі, де є досить розвинена інфраструктура. У менш, ніж двадцяти хвилинах пішки, знаходиться станція метро «Лук'янівська». Навколо безліч закладів громадського харчування і магазинів, медичні центри, стоматологічні клініки. Сім'ям з дітьми здасться привабливим сусідство з мальовничим парком, а також престижними освітніми установами

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час