ZIM Group

Заснований в 2014 році

Oб'єкти:8 ЖК на сайті

Будується:24 будинки будується в 5 ЖК

Регіони діяльності: Київ с. Крюківщина

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

від 6 до 12 міс.

2

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис ZIM Group

ДК ZIM Group: швидкі темпи якості.

Опис

Девелоперська компанія повного циклу ZIM Group була заснована в 2014 році в м. Київ. Основним видом діяльності компанії є повний цикл в області проектування і будівництва об'єктів нерухомості. Також підрозділами компанії надається весь необхідний спектр послуг при операціях з нерухомістю: експлуатаційне управління, інформаційно-компьютерні послуги, управління об'єктами нерухомості, послуги з охорони житлових об'єктів (охоронна компанія «ZIM Security»).

Основною ідеєю, покладеною в основу ефективного функціонування на ринку нерухомості України є оперативне реагування на вимоги ринку будівельних послуг Києва. Завдяки потужній виробничій базі і накопиченому досвіду компанія здатна забезпечити виконання функцій проектувальника і будівельника об'єктів будь-якого рівня складності, генерального підрядника і компанії, що надає послуги з утримання та обслуговування житлових комплексів.

Основні пріоритети компанії:

  • надійність забудовника на ринку нерухомості;

  • якість і функціональність об'єктів, що зводяться;

  • гарантія чіткого виконання заявлених термінів будівництва і введення в експлуатацію об'єктів житлового фонду;

  • високі темпи будівництва (в середньому до 10 місяців).

Діяльність

Новий якісний рівень житла - основна місія компанії. Слідуючи їй, компанія створює свої об'єкти, гарантуючи якість матеріалів і конструкцій, впроваджуючи інновації в сфері проектування та архітектури, створюючи продуману актуальну інфраструктуру своїх об'єктів і організувавши якісний сервіс в питаннях благоустрою, охорони і соціальної адаптації створених об'єктів житла (житлових комплексів).

За роки успішної представленості на столичному будівельному ринку, компанією були реалізовано проекти загальною сумарною площею більше 50 тис. кв. м. Деякі проекти компанії:

  • ЖК Paradise Avenue (Київ),

  • ЖК Kolibri (Київ),

  • ЖК SKYLAND (Київ),

  • ЖК PARKLAND (Київ),

  • комплекс комфортних таунхаусів Sunlife (Київ).

Багаторічний професійний досвід провідної команди фахівців, впровадження інновацій та новітніх технологій в будівництві, піклуючись про імідж і комфорт, розробляючи спеціальні фінансові програми для клієнтів та інвесторів, компанія невпинно наближається до поставленої мети - бути провідною компанією ринку нерухомості України.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом