AVM Development Group

Заснований в 2011 році

Oб'єкти:4 ЖК на сайті

Будується:20 будинків будується в 4 ЖК

Регіони діяльності: с. Ходосівка с. Гатне

Переноси будівництва

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис AVM Development Group

Опис

Будівельна компанія AVM Development Group була заснована в м. Київ в 2011 році. Основним видом діяльності компанії є будівництво багатоквартирних житлових будинків і комплексів, котеджних містечок і таунхаусів в Києві і області. Основною перевагою серед будівельних компаній регіону є зведення житлових будинків «під ключ» з максимально зручним місцем розташування та актуальною продуманою інфраструктурою споруджуваних житлових комплексів.

Основними пріоритетами професійної діяльності компанії є:

  • найкраще місце для забудови,

  • дотримання термінів при здача в експлуатацію,

  • клієнтоорієнтованість девелопера,

  • налагоджені бізнес-процеси.

Місією компанії є втілення мрії в реальність. Дотримуючись своєї місії високопрофесійна команда забудовника втілює в життя мрії населення про якісне житло європейського рівня комфорту.

Діяльність

За десятирічний термін представленості на будівельному ринку України компанії вдалося досягти значних результатів: побудовано і введено в екплуатацію більше 80 проектів (сумарно це близько 80 тис. кв. м житлової та комерційної нерухомості). Колектив компанії не зупиняється на досягнутому, на даному етапі на різних стадіях реалізації проектів знаходиться більше 150 тис. кв. м нерухомості. Факторами, що дозволили досягти таких результатів, є:

  • реалізація проектів в системі «повний цикл» (від концептуальної ідеї до благоустрою території та супутніх сервісів);

  • використання перевірених і високоякісних матеріалів і техніки при будівництві об'єктів;

  • прозорість діяльності забудовника (прагнення надати найкращі умови на ринку).

Визнання результатів діяльності

Багато з реалізованих будівельних проектів компанії були удостоєні професійних галузевих премій і нагород. Наприклад, ЖК «Нова Конча-Заспа» в 2015 році був відзначений в номінації «Сучасний заміський комплекс: розвинена інфраструктура, якість і комфорт», а ЖК «Супутник. Гатне» - в номінації «Доступне житло європейського рівня». Це дозволяє компанії приступати до реалізації нових амбітних проектів, призваних зробити життя їх власників комфортнішим і вивести його на новий якісний рівень.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом