ТернопільБуд

Заснований в 1944 році

Oб'єкти:0 ЖК на сайті

Переноси будівництва

Перенесення будівництва не виявлено

Опис ТернопільБуд

БК «ТЕРНОПІЛЬБУД»: 75 років якості.

Опис

Будівельна компанія «ТЕРНОПІЛЬБУД» була заснована в 1944 році в м. Тернопіль. За 75 років діяльності на будівельному ринку України, компанія стала флагманом будівельної індустрії регіону, створивши потужну структуру підприємств, які дозволяють компанії надавати повний пакет будівельних послуг в рамках реалізації власних проєктів. До складу компанії входять безпосередньо будівельно-монтажні підприємства, а також допоміжні виробництва, що дозволяють реалізовувати об'єкти нерухомості «під ключ».

Завдяки розвитку виробничої діяльності, компанією були закладені основи розвитку ринку житлової нерухомості в регіоні. Також, це дозволило створити нову соціальну групу населення - інвестори. Компанія вперше в Тернополі привернула в житлове будівництво капітал приватних інвесторів (населення).

Основною стратегією роботи на ринку будівництва об'єктів житлового призначення є створення і розвиток загальнодержавних і міських соціальних програм, грунтуючись на принципі соціального партнерства.

Діяльність

Розвиваючи свою діяльність в регіоні, компанія створила об'єкти житлової та комерційної нерухомості, які виділяються своєю архітектурою, комфортним плануванням квартир і розвиненою зручною інфраструктурою. Все це дозволило заслужити визнання вдячних клієнтів компанії. Деякі з об'єктів компанії:

  • ЖК вул. Гайова (Тернопіль),

  • ЖК вул. Тролейбусна (Тернопіль),

  • ЖК вул. О. Довженка (Тернопіль).

Компанія суворо дотримується технологічних процесів будівництва кожного з об'єктів, термінів реалізації та введення в експлуатацію об'єктів будівництва, використовує тільки якісні будівельні матеріали і техніку визнаних світових і українських брендів.

Сервісний цент компанії пропонує кожному потенційному клієнтові повний перелік інформації про готові і споруджувані об'єкти житлової нерухомості, їх переваги та особливості. Це дозволяє кожному клієнту стати власником квартири своєї мрії.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом